Кухонна мийка Blanco TIPO 45S Compact (513441)
Код товару: 4505-01
Кухонна мийка Blanco TIPO 45S Compact (513441)
Код товару: 4505-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
4 190 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Кухонна мийка з високоякісної нержавіючої сталі Blanco TIPO 45S Compact зі зменшеним крилом для сушіння. Привабливий функціональний дизайн мийки дозволить їй гармонійно доповнити інтер'єр будь-якої сучасної кухні. Поверхня виробу стійка до побутових барвників та кислот, таким як чай, кава, різні соки, і тому не вимоглива в догляді. Монтаж мийки здійснюється врізним методом при ширині шафи від 45 см. Дана модель доступна в трьох виконаннях: полірована нержавіюча сталь, матова та «декор».
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco TIPO 45S Compact (513441)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | класика |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь матова |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | нерж. сталь матова |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Можливість вбудовування Виготовлена з високоміцного матеріалу Великий розмір чаші Дозволяє економно використовувати площу кухні Функціональний дизайн |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ '' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 78 см |
| Глибина чаші: | 17 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

