Кухонна мийка Blanco TIPO 45S mini (516524)
Код товару: 4502-01
Кухонна мийка Blanco TIPO 45S mini (516524)
Код товару: 4502-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
3 820 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Blanco TIPO 45S mini — елегантна мініатюрна мийка для установки в шафку шириною від 45 см. Дана модель чудово підійде для маленьких кухонь без втрати функціональності і комфорту. Глибина чаші становить 16 см, що робить її досить місткою, а невелике крило дозволить зручно висушити посуд. Мийка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з прекрасними гігієнічними властивостями. Поверхня виробу стійка до всіх побутових кислот і барвників, а також впливу високих температур. Метал не вступає в реакції з харчовими продуктами і є абсолютно безпечним для здоров'я. Мийка Blanco TIPO 45S mini виконана з нержавіючої сталі з матовим покриттям.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco TIPO 45S mini (516524)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | класика |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь матова |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | нерж. сталь матова |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Можливість вбудовування Виготовлена з високоміцного матеріалу Великий розмір чаші Дозволяє економно використовувати площу кухні Функціональний дизайн |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ '' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 60,5 см |
| Глибина чаші: | 16 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

