Кухонний змішувач Blanco TRIMA (520840) хром
Blanco TRIMA (520840) хром — сучасний кухонний змішувач з функцією підключення фільтра. Особливістю даної моделі є можливість підведення додаткового шлангу з питною фільтрованої водою. Для регулювання подачі фільтрованої і нефільтрованої води служать два окремих важіля. Подача води здійснюється за допомогою одного суміщеного виливу з розділеним розсікачем, що економить місце за мийкою і є сучасним рішенням подачі питної води.
Запатентований розсікач води з силіконовою насадкою зменшує утворення з часом вапняного нальоту. Високоякісні керамічні дискові картриджі Blanco забезпечують плавне регулювання натиску і температури води, а також довговічність експлуатації змішувача. Модель Blanco TRIMA гармонійно поєднується з мийкою з нержавіючої сталі, а елегантний та актуальний дизайн змішувача стане відмінним рішенням для облаштування сучасної кухні.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | дані відсутні |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | є |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Ергономічні системи управління, підключення фільтра Окремі важелі управління для фільтрованої і нефільтроване води Один суміщений вилив для питної і звичайної води з поділом розсікача обертається на 360 ° вилив збільшує функціональність |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8 " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Cтабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 37,2 см |
| Ширина: | 3,9 см |
| Глибина: | 20,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

