Кухонний змішувач Blanco VONDA (518434) хром
Код товару: 4176-01
Кухонний змішувач Blanco VONDA (518434) хром
Код товару: 4176-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
16 170 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
У центрі уваги — зручність Ергономічний важіль керування розташований спереду Прямолінійний дизайн Вилив з чорною обробкою і приємна м'яка на дотик прогумована поверхня Високий вилив дозволяє з легкістю наповнювати високі каструлі і вази Прекрасно поєднується з чашами для монтажу під стільницю Матеріал корпусу нержавіюча сталь Покриття Хром Важіль управління попереду Поворотний вилив Потрібен отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜ Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco VONDA (518434) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 27,2 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 200° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Ергономічний важіль управління Прямолінійний дизайн Вилив з обробкою з чорного прогумованого матеріалу Високий вилив для легкого наповнення каструль і ваз Прекрасно поєднується з чашами для монтажу під стільницю |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜ " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Cтабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 36,7 см |
| Ширина: | 3,3 см |
| Глибина: | 31,9 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

