Кухонна мийка Blanco ZEROX 340/180-U R (521614)
Код товару: 4856-01
Кухонна мийка Blanco ZEROX 340/180-U R (521614)
Код товару: 4856-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
39 910 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Мийка Zerox 340/180-U з двома прямокутними чашами стане функціональним і красивим елементом робочого місця на кухні. Вона виконана в сучасному дизайні, прямі лінії якого підкреслюються Х-подібним малюнком на дні чаш. Нульовий радіус заокруглення дозволяє найбільш ефективно використовувати простір. Для розширення функціональних можливостей робочої зони надається широкий вибір додаткових аксесуарів, виконаних в тому ж дизайні. Це дозволяє створити індивідуальну комбінацію будь-якій комплектації
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZEROX 340/180-U R (521614)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь із дзеркальною поліровкою |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь з дзеркальним поліруванням |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чаші з нульовим радіусом закруленій з характерним прямолінійним дизайном Широка гамма мийок дозволяє підібрати будь-яку індивідуальну комбінацію Додаткові аксесуари виконані в тому ж дизайні: - перфорований піддон і коландер, скляна обробна дошка підходять для всіх основних чаш, - скляна обробна дошка може накривати і піддон, і коландер Отводная арматура InFino® витончено інтегрована і проста в догляд |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з переливом два корзинчатих вентиля 3 ½" сполучна арматура для двох чаш набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 44 см |
| Ширина мийки: | 58,5 см |
| Глибина чаші: | 17,5 / 13 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

