Кухонна мийка Blanco ZEROX 500-IF (521588)
Код товару: 4808-01
Кухонна мийка Blanco ZEROX 500-IF (521588)
Код товару: 4808-01
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
-
32 710 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Прямокутна мийка Blanco Zerox 500-IF з об'ємною і місткою чашею дозволить організувати функціональний і зручне робоче місце. Оригінальний прямолінійний дизайн красиво доповнить кухню в сучасному стилі. Мийка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, завдяки чому гарантується довговічність і безпеку її використання. Матеріал не піддається корозії, впливу високих температур і харчових кислот. Монтаж виконується на одному рівні зі стільницею, що надає робочій зоні ще більшої елегантності та практичності.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZEROX 500-IF (521588)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь із дзеркальною поліровкою |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь з дзеркальним поліруванням |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чаші з нульовим радіусом закруленій з характерним прямолінійним дизайном Додаткові аксесуари виконані в тому ж дизайні: - перфорований піддон і коландер, скляна обробна дошка підходять для всіх основних чаш, - скляна обробна дошка може накривати і піддон, і коландер Отводная арматура InFino® витончено інтегрована і проста в догляді |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з переливом, корзинчатий вентиль 3 ½" набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 44 см |
| Ширина мийки: | 54 см |
| Глибина чаші: | 17,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

