Кухонна мийка Blanco ZEROX 550-U (521591)
Код товару: 4855-01
Кухонна мийка Blanco ZEROX 550-U (521591)
Код товару: 4855-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
21 420 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Прямокутна мийка Zerox 550-U, виконана в сучасному дизайні, стане стильним і елегантним елементом робочого місця на кухні. Х-подібний малюнок на дні чаші та нульовий радіус заокруглення підкреслюють прямі лінії дизайну. Корзінчатий вентиль сучасної форми гармонійно вписується в загальний вигляд. Мийка не вимагає складного догляду і зберігає ідеальний зовнішній вигляд дуже довго. У комплекті йде відвідна арматура з переливом, які забезпечують безпеку експлуатації і запобігає переповнення чаші водою.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZEROX 550-U (521591)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь із дзеркальною поліровкою |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь з дзеркальним поліруванням |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чаші з нульовим радіусом закруленій з характерним прямолінійним дизайном Широка гамма мийок дозволяє підібрати будь-яку індивідуальну комбінацію |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з переливом корзинчатий вентиль 3 ½" набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 44 см |
| Ширина мийки: | 59 см |
| Глибина чаші: | 17,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

