Кухонна мийка Blanco ZEROX 700-U (521593)
Код товару: 4861-01
Кухонна мийка Blanco ZEROX 700-U (521593)
Код товару: 4861-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
21 890 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Мийка Blanco ZEROX 700-U виконана у фірмовому дизайні виробника. Поставляється з чашами з нульовим радіусом заокруглення, для яких виконано фірмовий прямолінійний дизайн. Зручність вибору відповідної комбінації завдяки широкій програмі мийок. Виконано загальний, гармонійний дизайн мийки з набором додаткових аксесуарів в комплекті. Мийка виробляється з якісної нержавіючої сталі з красивою дзеркальним поліруванням. Завдяки підстольний монтажу забезпечується ідеальне доповнення загального кухонного інтер'єру. Безшовний монтаж забезпечує цілісний ефект, з простотою і зручністю догляду за робочим простором.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZEROX 700-U (521593)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 80 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь із дзеркальною поліровкою |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь з дзеркальним поліруванням |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чаші з нульовим радіусом закруленій з характерним прямолінійним дизайном Широка гамма мийок дозволяє підібрати будь-яку індивідуальну комбінацію Додаткові аксесуари виконані в тому ж дизайні: - перфорований піддон і коландер, скляна обробна дошка підходять для всіх основних чаш, - скляна обробна дошка може накривати і піддон, і коландер Отводная арматура InFino® витончено інтегрована і проста в догляд |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з переливом корзинчатий вентиль 3 ½" набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 44 см |
| Ширина мийки: | 74 см |
| Глибина чаші: | 18,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

