Кухонна мийка Blanco ZIA 40S (516927) кава
Код товару: 4434-01
Кухонна мийка Blanco ZIA 40S є найменшою мийкою з матеріалу SILGRANIT® PuraDur® з крилом. Прямолінійний сучасний дизайн підкреслюється вузьким кантом і оригінальною майданчиком, що обрамляє крило мийки. Дана модель забезпечить комфорт навіть на найменших кухнях. Палітра з дев'яти кольорів дозволить вибрати саме те виконання, яке гармонійно впишеться в інтер'єр Вашої кухні. SILGRANIT® PuraDur® є сучасним матеріалом з чудовими характеристиками. Він складається з гранітної крихти (80%), акрилової смоли, керамічних кульок і водо та брудовідштовхуючих компонентів. Догляд за виробом вимагає мінімум зусиль, і немає необхідності часто використовувати спеціальні миючі засоби. Антибактеріальна поверхню мийки безпечна для продуктів харчування, стійка до побутових кислот і високих температур (до 280°).
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZIA 40S (516927) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 40 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Найменша мийка з матеріалу SILGRANIT® PuraDur® II з крилом Прекрасно підійде для кухонь з невеликими параметрами Поєднання сучасного і прямолінійного дизайну Лінійні контури підкреслені вузьким кантом Оригінальна майданчик, що обрамляє крило Максимальний об'єм чаші для мийки, яка встановлюється в шафу 40 см Великий комфорт навіть на маленьких кухнях Класичне розташування чаші робить мийку обертається |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ '' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 61,5 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

