Кухонна мийка Blanco ZIA 45S (515070) кава
Код товару: 4414-01
Прямокутна врізна мийка Blanco ZIA 45S має сучасний прямолінійний дизайн. Містка чаша і крило з додатковим зливом забезпечать комфорт і зручність в основний робочій зоні кухні. Дана модель доступна в дев'яти чудових кольорах, які не підвладні вицвітанню навіть під прямими сонячними променями і збережуть прекрасний зовнішній вигляд протягом усього терміну служби. Сучасний композитний матеріал SILGRANIT® PuraDur®, з якого виготовлена мийка, є ударостійким, стійким до подряпин і високих температур до 280°. Поверхня виробу абсолютно безпечна для продуктів харчування і має антибактеріальний щит Hygiene + Plus, що уповільнює розмноження бактерій на поверхні мийки на 98%. Брудо- і водовідштовхувальні компоненти в складі матеріалу полегшують догляд за виробом без використання спеціальних миючих засобів. Ширина кухонної шафки для монтажу даної моделі повинна становити не менше 45 см. Гармонійно доповнити інтер'єр дозволить змішувач Blanco точно такого ж кольору, як і мийка.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZIA 45S (515070) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Сучасний прямолінійний дизайн Оригінальна майданчик, що обрамляє крило Функціональність і зручність роботи Зручний додатковий злив Класичне розташування чаші робить мийку обертається |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з двома корзинчатими вентилями 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 78 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |




