Кухонна мийка Blanco ZIA 5S (520511) антрацит
Код товару: 4684-01
Врізна кухонна мийка Blanco ZIA 5S з сучасного високоякісного матеріалу SILGRANIT® PuraDur® виконана в прямолінійній дизайні. Дана модель має містку чашу і просторе крило для сушіння, обрамлене оригінальної майданчиком, в тому числі під змішувач. Мийка призначена для монтажу в шафку, шириною від 50 см. Матеріал SILGRANIT® PuraDur® завдяки своїм властивостям ідеально підходить для кухонних мийок. Поверхня виробу є ударопрочной, стійкої до подряпин і побутовим кислотам. Водо- і брудовідштовхуючих компоненти в складі матеріалу суттєвої спрощують догляд за мийкою, а антибактеріальний щит Hygiene + Plus зменшує швидкість розмноження бактерій на поверхні мийки на 98%. Мийка Blanco ZIA 5S представлена в дев'яти чудових кольорах з абсолютно однаковими властивостями. Гармонійно доповнити інтер'єр кухні можна за допомогою змішувачів Blanco під колір мийки. Також для даної моделі доступний ряд додаткових аксесуарів, що розширюють функціональність виробу.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZIA 5S (520511) антрацит
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 50 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | антрацит |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Лінійних контурів підкреслені вузьким кантом Функціональність і зручність роботи Оригінальний дизайн майданчика під аксесуари у вигляді рамки навколо крила Класичне розташування чаші робить мийку обертається Пропонується в усіх кольорах SILGRANIT® PuraDur® < br /> Можлива установка під стільницю |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ '' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 86 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

