Кухонна мийка Blanco ZIA 9E (514758) білий
Оригінальна мийка Blanco ZIA 9E (514758) колір білий поєднує в собі збалансованість і симетричність пропорцій. Відрізняючись компактністю та практичністю, вона може бути встановлена як у звичайну, так і кутову шафу, забезпечивши максимальний комфорт для процесу роботи. Містка чаша з маленьким радіусом закруглення знаходиться по центру. Зліва розташоване невелике практичне крило з виїмками, а правостороннє крило знаходиться в поглибленні та оснащено додатковим виливом для збільшення функціональності.
Мийка Blanco Zia 9E має нестандартний вигляд — два крила та одна чаша. Подібні модифікації можна ставити як у звичайні кухонні шафи завширшки 60 см, так і в кутові секції. Другий варіант дозволить суттєво заощадити простір кухні та підійде для невеликих приміщень.
Особливості та переваги:
- стильний кутовий дизайн;
- місткі крила;
- одне з крил має власний злив;
- тривалий термін служби;
- широкий вибір кольорів.
Бланко Zia 9E має досить глибоку чашу — 18 см. Матеріал Silgranit чудово глушить воду, при цьому має грязевідштовхувальні властивості і інертен до агресивних хімічних речовин — кислот, оцту, харчових барвників. Мийка витримує температуру до 280°С, тому можна ставити на крила гарячий посуд, зливати окріп, розморожувати продукти. Поверхня не дряпається і не кришиться з часом, на крилах зручно різати овочі, обробляти м'ясо.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 90 см |
| Форма: | кутова |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | білий |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Сучасний прямолінійний дизайн Симетричність і збалансованість пропорцій Дуже містка основна чаша з малими радіусами закруглень розташована по центру Компактний крило з інтегрованою зоною виливу Підходить для установки як в кутовий, так і в звичайний шафа |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ '' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 93 см |
| Глибина чаші: | 18 / 2,7 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

