Витяжка Electrolux EFC226V
Купольна витяжка Electrolux EFC226V
Готування — мистецтво; ви — художник. У новій колекції Electrolux Rococo класичний розкішний дизайн поєднується з прекрасним смаком. Тепер ваші прилади не поступляться створюваним вами смакам. Будь то печеня або шоколадний фондю — Electrolux Rococo допоможе створити чудовий смак, зберігаючи власну красу. Ваша кухня, як і ваші смаки, стане витвором мистецтва.
Налаштування витяжки — це просто
Легкодоступна і інтуїтивно зрозуміла електронне регулювання функцій витяжки. Регулювання освітлення або швидкості вентилятора: швидкий і гнучкий підхід до готування.
Енергоефективно та яскраво
Енергоефективні світлодіоди ідеально підходять для кухні. Яскраві, довговічні і неймовірно енергоефективні, вони є невід'ємною частиною сучасного будинку.
Чисте повітря на кухні
Створіть більш чисту атмосферу на кухні. Ви можете насолоджуватися часом на кухні у будь-який час.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип монтажу: | пристінна |
| Тип корпусу: | купольна |
| Максимальна продуктивність: | 420 м³/год |
| Режими роботи: | відведення/рециркуляція |
| Управління: | механічне |
| Елементи управління: | кнопки |
| Дистанційне управління: | немає |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Інтенсивний режим: | немає |
| Керування за допомогою варильної панелі: | немає |
| Потужність підключення: | дані відсутні |
| Рівень шуму: | 53-66 дБ |
| Тип освітлення: | 2 світлодіодні лампи |
| Датчик пари: | немає |
| Периметральне всмоктування: | ні |
| Матеріал корпуса: | пофарбований метал |
| Діаметр воздуховоду: | 150 мм |
| Жировий фільтр: | алюмінієвий касетний, 2 шт. |
| Вугільний фільтр: | під замовлення |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Клас енергоспоживання: D Клас ефективності освітлення: Е Клас ефективності фільтрації жира: D Кількість двигунів: 1 Вугільний фільтр, код PNC: 902 979 877 |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 69 см |
| Ширина: | 59,8 см |
| Глибина: | 45 см |
| Вага: | 8,2 кг |
| Колір: | шампань |
| Країна виробник: | Польща |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

