Мікрохвильова піч Electrolux EMT25203OK
Нова вбудована мікрохвильова піч з грилем Electrolux EMT25203OK з колекції Electrolux Rococo виконана в чорному кольорі з латунною фурнітурою. Елегантний дизайн даної серії кухонних приладів створює затишну домашню атмосферу на кухні і залишає теплі спогади про час, проведений за сімейним столом. Вбудована мікрохвильова піч не займає місце на робочій поверхні та більш проста у догляді. Широкий функціонал даної моделі дозволяє не тільки розігрівати, але й готувати повноцінні страви, використовуючи режими з грилем і мікрохвилями.
Сучасна сенсорна панель керування забезпечує швидкий і точний вибір налаштувань роботи мікрохвильової печі. Внутрішня камера об'ємом 25 літрів оснащена підсвіткою для зручного контролю процесу готування. Автоматичні програми розморожування за вагою і приготування деяких страв допоможуть правильно вибрати потрібний час і потужність мікрохвиль для отримання найкращого результату.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Об'єм внутрішньої камери: | 25 л |
| Потужність мікрохвиль: | 900 Вт |
| Гриль: | є |
| Потужність гриля: | 1000 Вт |
| Конвекція: | немає |
| Внутрішнє покриття: | нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів потужності: | 8 |
| Тип керування: | сенсорне |
| Внутрішня підсвітка: | є |
| Діаметр поворотного столу: | 31,5 см |
| Спосіб відкривання дверцят: | ручка |
| Відкриття дверцят: | вліво |
| Максимальна потужність підключення: | 1450 Вт |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Дизайнерська колекція Rococco Цифровий РК-дисплей Автоматичне розморожування Автоприготування Звуковий сигнал Решітка для гриля в комплекті |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 38х56х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 38,8х59,5х37,9 см |
| Вага: | 22 кг |
| Колір: | чорний, латунь |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

