Духова шафа Electrolux EOF8H39H
Духова шафа Electrolux EOF8H39H
-
23 299 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200 Духова шафа Electrolux EOF8H39H MealAssist 700
Духова шафа серії 700 MealAssist забезпечує приготування смачних страв. Завдяки функції Assisted Cooking духова шафа автоматично обирає оптимальні налаштування для різних страв, щоб ви щоразу отримували ідеальний результат.
Зручне готування в духовій шафі. За допомогою сенсорного дисплея EXCite
EXCite — це чутливий сенсорний TFT-дисплей, який забезпечує інтуїтивний доступ до функцій вашої духової шафи. Він надає необхідний миттєвий зворотній зв'язок, забезпечуючи повний контроль над процесом готування відповідно до рецепту.
Автоматичні налаштування та чудові результати з функцією Assisted Cooking
Функція допомоги при готуванні підказує найкращі налаштування для приготування найрізноманітніших страв. Ви можете увімкнути автоматичне регулювання роботи духової шафи або ж контролювати температуру й час готування самостійно.
Очищуйте духову шафу парою за допомогою функції AquaClean
Завдяки функції AquaClean духова шафа використовує вологу для ефективного очищення стінок без застосування агресивних мийних засобів. Спочатку AquaClean випаровує воду, яка знаходиться на дні духової шафи. Потім пара розмочує застарілий жир і залишки їжі, очищуючи стінки природним шляхом.
Система плавного зачинення дверей безшумно натякає на преміальну якість
Система плавного зачинення та відчинення дверей забезпечує комфорт користування, виконуючи свою функцію практично безшумно. Преміальна якість, яку ви відчуваєте під час кожного користування духовою шафою.
Рівномірніший підігрів духової шафи завдяки функції багаторівневого готування
Функція багаторівневого готування активує третій нагрівальний елемент, даючи змогу випікати страви на декількох рівнях. Ідеально підходить для використання відразу трьох дек із печивом чи пиріжками.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип духової шафи: | електрична |
| Внутрішній об'єм: | 72 л |
| Тип керування: | сенсорне |
| Типи перемикачів: | сенсорні |
| Дисплей: | є |
| Таймер: | є, цифровий |
| Кількість режимів нагріву: | 17 |
| Режими роботи духової шафи: |
Верхній + нижній нагрів Нижній нагрів Конвекція Гриль Турбо-гриль Розморожування Волога конвекція Піца Хліб Підтримка тепла Низькотемпературне приготування Заморожені продукти Підготовка тіста Консервування Висушування Гратен Підігрів тарілок |
| Регулювання температури: | 30 - 250 °C |
| Гриль: | є |
| Конвекція: | є |
| Функція пари: | немає |
| Мікрохвилі: | немає |
| Пароварка: | немає |
| Режим Sous-Vide: | немає |
| Термощуп: | немає |
| Автоматичні програми приготування: | 99 встановлених рецептів «Assist» (за вагою) |
| Спосіб очищення: | очищення парою |
| Тип напрямних: | знімні дротові |
| Автодоводчик дверцят: | є |
| Кількість стекол дверцят: | 2 |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Максимальна потужність підключення: | 3,49 кВт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Решітка: 1 шт. Глибоке деко: 1 шт. Неглибоке деко: 1 шт. |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 60х56х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 59,4х59,5х56,9 см |
| Вага: | 31 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

