Варильна поверхня Electrolux GPE363RBV
Вбудована газова варильна поверхня Electrolux GPE363RBV «Газ на склі» представлена у вишуканому дизайні кухонного колекції Electrolux Rococo. Витончені плавні лінії і яскраві акценти на деталях виробу привнесуть розкіш і затишок в кухонний інтер'єр. Варильна панель виконана в гармонійному поєднанні скла кольору шампань і латунної фурнітури.
Особливістю даної моделі є поєднання сучасної функціональності, класичного стилю і практичності. Поверхня варильної панелі виготовлена з міцного загартованого скла. Будь-які залишки їжі та інші забруднення без зусиль безслідно видаляються за допомогою губки і засобів для склокераміки. Утримувати в чистоті таку плиту дуже легко, а стильна скляна поверхня завжди буде тішити око.
Як більшість сучасних газових варильних панелей, дана модель оснащена системою безпеки Газ-контроль і зручним автоматичним електророзпалом конфорок. Чавунні решітки забезпечують надійне положення посуду, а також не деформуються з часом.
Газові конфорки мають нестандартне хрестоподібне розташування CrossCook, що дозволяє більш зручно готувати декілька страв одночасно. Технологія вертикальної подачі полум'я VerticalFlame забезпечує рівномірний прогрів посуду. Конфорка підвищеної потужності «Потрійна Корона» може бути використана для швидкого кип'ятіння води і смаження в сковороді Вок.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | колекція Rococo |
| Тип: | газова |
| Тип нагрівальних елементів: | газові |
| Кількість конфорок: | 4 |
| WOK-конфорка: | є |
| Максимальна потужність: | 8,8 кВт |
| Матеріал поверхні: | загартоване скло |
| Матеріал решіток: | чавун |
| Оформлення країв: | без рамки |
| Тип вбудовування: | зверху |
| Тип керування: | механічне |
| Розташування панелі керування: | фронтальне, з боків |
| Автоматичне електрозапалювання: | є |
| Захисна система «Газ-контроль»: | є |
| Дисплей: | немає |
| Таймер: | немає |
| Автоматичне керування роботою витяжки: | немає |
| Додаткові функції: | немає |
| Потужність та діаметр конфорок: |
Ліва конфорка: 1,9 кВт / Ø 7 см Права конфорка: 4 кВт / Ø 12,2 см Центральна дальня конфорка: 1,9 кВт / Ø 7 см Центральна ближня конфорка: 1 кВт / Ø 5,4 см |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ): | 56х48 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 4,6х59х52 см |
| Вага: | 13,1 кг |
| Колір: | шампань, латунь |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

