Духова шафа Electrolux OPEB2520V
Мультифункціональна електрична духова шафа Electrolux OPEB 2520 V подано в білому кольорі з латунною фурнітурою. Дизайн приладу продовжує колекцію кухонної техніки Rococo від Electrolux. Дивовижне поєднання практичності та вишуканості створює затишну домашню атмосферу на кухні і надихає на приготування нових кулінарних шедеврів.
Збільшений обсяг духовки на 25% при стандартних зовнішніх габаритах дозволяє готувати більше страв за раз. Вентилятор UltraFanPlus гарантує рівномірний розподіл гарячого повітря по всій духовці і якісне приготування їжі. Для зручності висунення важких листів в даній моделі передбачена пара телескопічних напрямних, які забезпечують їх легке викочування і стійкість без ризику перекидання.
Передня скляна панель проста в догляді, як і внутрішні стінки духової шафи, покриті емаллю легкої очисти. Залишки їжі та інші забруднення не вбираються в поверхні стінок і можуть бути видалені скребком для склокераміки.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | колекція Rococo |
| Тип духової шафи: | електрична |
| Внутрішній об'єм: | 72 л |
| Тип керування: | механічне |
| Типи перемикачів: | поворотні |
| Дисплей: | немає |
| Таймер: | є, аналоговий |
| Кількість режимів нагріву: | 8 |
| Режими роботи духової шафи: |
Гаряче повітря Верхній + нижній нагрів Нижній нагрів Гриль Турбо-гриль Великий гриль Волога конвекція Піца |
| Регулювання температури: | 30 - 250 °C |
| Гриль: | є |
| Конвекція: | є |
| Функція пари: | немає |
| Мікрохвилі: | немає |
| Пароварка: | немає |
| Режим Sous-Vide: | немає |
| Термощуп: | немає |
| Автоматичні програми приготування: | немає |
| Спосіб очищення: | емаль легкого очищення |
| Тип напрямних: |
знімні дротові телескопічні на 1-му рівні |
| Автодоводчик дверцят: | немає |
| Кількість стекол дверцят: | 2 |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Максимальна потужність підключення: | 2,7 кВт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Решітка: 1 шт. Глибоке деко: 1 шт. Неглибоке деко: 1 шт. Телескопічні напрямні: 1 пара |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 60x56x55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 59,4x59,4x56,8 см |
| Вага: | 33,9 кг |
| Колір: | шампань, латунь |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

