Варильна поверхня з витяжкою Elica NIKOLATESLA FLAME EVO BL/A/88
Газова плита Elica NIKOLATESLA FLAME EVO BL/A/88 — дивовижний пристрій, що поєднує в собі варильний блок та витяжний елемент. Це витвір мистецтва, кожна лінія в якому продумана до дрібниць. Стильний дизайн, шикарний функціонал та висока продуктивність. Можливі два види монтажу: над стільницею або нарівні з нею. Управління механічне з поворотними перемикачами відрізняється простотою та надійністю.
Газовий тип панелі забезпечить швидкий старт та постійну температуру на всіх етапах приготування страв. Для очищення склокераміку достатньо протерти вологою ганчіркою з використанням миючого засобу. Рещітки виконані з чавуну. Легко знімаються та миються у посудомийній машині. Якщо в будинку є діти, які навчаються самостійності, то з функцією автоматичного електрозапалювання ви можете бути спокійні за них. Адже для розпалу вогню на конфорках не потрібні більше сірники або запальнички, що спрощує процес включення плити. WOK - це конфорка, яка видає три ряди полум'я для більш рівномірного та якісного прогріву вок-сковороди, за рахунок чого в приготовленій страві менше міститься жиру. Це позитивно впливає на його смакові якості.
Витяжка відноситься до рециркуляційного типу, має 3 режими потужності. Модель відрізняється високою швидкістю забору повітря, що дозволяє видаляти сторонні запахи та випаровування, перш ніж вони встигнуть піднятися вгору і залишити кухонний простір. У комплектації є вугільний фільтр для підвищеного ступеня очищення.
Ключові особливості варильної панелі Elica NIKOLATESLA FLAME EVO BL/A/88:
- 4 пальника, один з яких з двома контурами полум'я
- чавунна підставка для сковорідок і інших предметів
- багатофункціональна підставка для сковорідок WOK
- електронний контроль потужності втягування повітря
- витяжка працює тільки в режимі рециркуляції
- можлива установка над і врівень зі стільницею
Характеристики, показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип: | комбінована з витяжкою |
| Тип нагрівальних елементів: | газові |
| Кількість конфорок: | 4 |
| WOK-конфорка: | є |
| Максимальна потужність: | 10 кВт |
| Матеріал поверхні: | склокераміка |
| Матеріал решіток: | чавун |
| Оформлення країв: | без рамки |
| Тип вбудовування: | зверху/врівень |
| Тип керування: | механічне |
| Розташування панелі керування: | фронтальне, по центру |
| Автоматичне електрозапалювання: | є |
| Захисна система «Газ-контроль»: | є |
| Дисплей: | немає |
| Таймер: | немає |
| Автоматичне керування роботою витяжки: | немає |
| Додаткові функції: | Технологія Airmatic |
| Характеристики витяжки: |
Режим робот: рециркуляція Макс. продуктивність (рец.): 1180 м³/г Кількість швидкостей: 3 Рівень шуму: 53/68 дБ Діаметр повітрепроводу: 150 мм Потужність підключення: 310 Вт Клас енергоспоживання: A Алюмінієвий жировий фільтр Вугільний фільтр: в комплекті |
| Потужність та діаметр конфорок: |
Ліва дальня конфорка: 3,5 кВт Ліва ближня конфорка: 1,75 кВт Права дальня конфорка: 3 кВт Права ближня конфорка: 1,75 кВт |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ): | 84х48 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 21,1х88х51 см |
| Вага: | 32 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 24 місяця офіційної гарантії від виробника |




