Холодильник Interline IBC 250
Код товару: 5405-01
Холодильник Interline IBC 250
Код товару: 5405-01
Передзамовлення
Передзамовлення
- 23 749 грн
-
20 899 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Вбудований двокамерний холодильник Interline IBC 250:
- рівень шуму — 42 дБ
- електронне керування
- перевішувані двері
- об‘єм мороз. камери — 65 л
- об‘єм холод. камери — 185 л
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Холодильник Interline IBC 250
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Загальний корисний об'єм: | 250 л |
| Розташування морозильної камери: | нижня |
| Тип керування: | механічне |
| Дисплей: | немає |
| Захист від дітей: | немає |
| Режим «Відпустка»: | немає |
| Режим «Еко»: | є |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Споживання електроенергії: | 262 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 42 дБ |
| Кількість незалежних контурів охолодження: | 2 |
| Сигналізація несправностей: | немає |
| Сигналізація відкритих дверей: | немає |
| Кріплення фасаду: | ковзне |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| Споживана потужність: | дані відсутні |
| Електричний кабель: | дані відсутні |
| ХОЛОДИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 185 л |
| Система охолодження холодильної камери: | статична |
| Функція швидкого охолодження: | є |
| Зона свіжості: | немає |
| Освітлення холодильної камери: | лампа розжарювання, збоку |
| Матеріал полиць: | загартоване скло |
| Кількість полиць: | 4 шт. |
| Кількість дверних полиць: | 3 шт. |
| Полиця для пляшок: | в двері |
| Висувні контейнери: | 3 шт. |
| МОРОЗИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 65 л |
| Система охолодження морозильної камери: | статична |
| Функція швидкої заморозки: | є |
| Потужність заморожування: | 3 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду: | 24 год |
| Кількість відділень в морозильній камері: | 3 |
| Освітлення морозильної камери: | немає |
| Льодогенератор: | лоток для льоду |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 177,7х56х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 177,2х54х54 см |
| Вага: | 54 кг |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

