Холодильник Interline RDS 570 MOZ NA+
Холодильник Interline RDS 570 MOZ NA+
- 25 999 грн
-
24 599 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Компанія Interline представляє вбудований холодильник Interline RDS 570 MOZ NA+ Об'єм холодильної камери 181 літр дає вам повну впевненість в тому, що ви зможете без зусиль розмістити в холодильнику відразу всі необхідні продукти. А особлива ергономіка внутрішніх полиць дозволить вам оптимізувати внутрішній простір камери у випадку необхідності.
Автоматичне регулювання температури
Термостат автоматично регулює температуру всередині холодильної та морозильної камер. Однак Ви можете змінювати температуру холодильника змінюючи положення термостату до більшого значення (від 1 до 5). Чим вище значення термостату, тим нижчою буде температура всередині холодильної камери.
5 хвилинна затримка відновлення роботи
Дана функція призначена вберегти компресор холодильної камери від пошкоджень, коли Ви підключайте чи відключаєте пристрій від електромережі, чи коли струм в електромережі переривається, чи зникає на деякий час. Пристрій почне нормально працювати через 5 хвилин при нормальному електропостачанні!
Maxi Fresh Zone з регулюванням вологості Humidity Control - зона свіжості з оптимальними умовами для зберігання рослинних продуктів. Система контролю вологості являє собою конструкцію повітряних перегородок. При закритті перегородки кількість сухого повітря знижується, а вологість підвищується. Однак, коли продуктів дуже багато і вологість і без того висока - переведіть слайдер в інший стан і повітря стане більш сухим. Таким чином підтримується оптимальний відсоток вологості, а продукти - зберігаються довше.
Less Frost
Технологія Less Frost - це більш вдосконалений вид розморожування холодильника. Використання такої системи дає можливість знизити утворення інею та льоду вдвічі, що дозволяє скоротити необхідність розморожування пристрою до двох разів на рік. Основні переваги системи охолодження Less Frost Cooling:
- Менше потреби в розморожуванні вручну
- Чіткий дизайн інтер'єру
- Більш рівномірне охолодження
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Загальний корисний об'єм: | 251 л |
| Розташування морозильної камери: | нижня |
| Тип керування: | механічне |
| Дисплей: | немає |
| Захист від дітей: | немає |
| Режим «Відпустка»: | немає |
| Режим «Еко»: | немає |
| Кліматичний клас: | ST/N |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Споживання електроенергії: | 257 кВт год/рік |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Кількість незалежних контурів охолодження: | 1 |
| Сигналізація несправностей: | немає |
| Сигналізація відкритих дверей: | є |
| Кріплення фасаду: | ковзне |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| Споживана потужність: | дані відсутні |
| Електричний кабель: | дані відсутні |
| ХОЛОДИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 181 л |
| Система охолодження холодильної камери: | статична |
| Функція швидкого охолодження: | немає |
| Зона свіжості: | є |
| Освітлення холодильної камери: | є |
| Матеріал полиць: | загартоване скло |
| Кількість полиць: | 4 шт. |
| Кількість дверних полиць: | 4 шт. |
| Полиця для пляшок: | в двері |
| Висувні контейнери: | 1 шт. |
| МОРОЗИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 70 л |
| Система охолодження морозильної камери: | Less Frost |
| Функція швидкої заморозки: | немає |
| Потужність заморожування: | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду: | дані відсутні |
| Кількість відділень в морозильній камері: | 3 |
| Освітлення морозильної камери: | немає |
| Льодогенератор: | немає |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 177-179х56-57х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 177х54х54,5 см |
| Вага: | дані відсутні |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

