Морозильна камера Liebherr GN 4115
Код товару: 3400-01
Морозильна камера Liebherr GN 4115
Код товару: 3400-01
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
-
35 199 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Покоління приладів BluPerformance
Лінійка BluPerformance — нове покоління холодильників Liebherr, оснащених «розумною» електронікою, продуманої до дрібниць системою зберігання, а також з високою енергоефективністю классу A+++ та A+++/-20%. Інверторний компресор працює максимально тихо і дарує комфорт в експлуатації. Сучасний привабливий дизайн приладів всередині та зовні точно не залишить вас байдужими.Миттєва заморозка SuperFrost за часом
Швидке та якісне заморожування забезпечує найкраще збереження всіх корисних речовин, а також смаку і текстури продуктів. Функція SuperFrost забезпечує «шокову заморозку» продуктів при температурі -32°С. Можна заморозити як невелику кількість продуктів, так і повністю завантажити морозильний відсік. Повернення до стандартної підтримки холоду відбувається автоматично через приблизно 65 годин з моменту включення даної функції.Функція FrostControl
Панель керування оснащена відповідним індикатором FrostControl, котрий відображає максимальну температуру всередині морозильної камери, яка була досягнута за час відключення електроенергії. Цей показник дозволяє судити про можливе погіршення якості зберігання продуктів через занадто високу температуру, що не завжди можна визначити на око.Система VarioSpace
Простір у морозильній камері організован таким чином, що в разі потреби ви без зусиль зможете розмістити в ній продукти нестандартних форм та розмірів. Контейнери мають прозорі стінки для найкращого огляду вмісту, а також легко вилучаються разом зі скляними поличками для розширення простору.Суха заморозка NoFrost
Технологія сухої заморозки NoFrost, що застосовується в холодильниках Liebherr протягом багатьох років, змусила забути господинь про таку довгу неприємну процедуру, як періодичне ручне розморожування. Лід та іній просто не утворюються в морозильній камері, а значить і розморожувати її нема чого. Продукти зберігаються максимально компактно і зручно, а споживання електроенергії знижено за рахунок відсутності шару льоду на випарнику.Контейнери FrostSafe
Контейнери в морозильній камері виготовлені з екологічно безпечного високоякісного пластику. Вони забезпечують максимум корисного простору для зберігання продуктів і запобігають їх примерзанню до поверхні ящика. Прозора передня стінка дозволяє швидко оцінити, які продукти знаходяться всередині. Завдяки герметичній конструкції висувних контейнерів низька температура всередині них зберігається максимально ефективно при кожному вiдкриваннi дверцят.Віддалене керування SmartDevice
Всі холодильники нової лінійки Liebherr BluPerformance можуть бути підключені до системи «Розумний будинок» за допомогою спеціального модуля SmartDeviceBox. Це дозволить в будь-який момент, використовуючи доступ до мережі Інтернет, віддалено переглядати на вашому комп'ютері або смартфоні всю інформацію про роботу холодильника, поточну температуру, активувати різні функції та отримувати повідомлення про помилки.LED-освітлення
Преміальне LED-освітлення в морозильній камері м'яко та ефективно освітлює внутрішній простір, забезпечуючи прекрасну видимість всіх продуктів. Світлодіодні лампи є найбільш довговічними та економічними світильниками, що незмінно служать протягом усього терміну експлуатації.Ручка зі штовхачем
Щоб відкрити холодильник знадобиться мінімум зусиль. Ручка із вбудованим штовхачем віджимає ущільнювач, створюючи рівний тиск повітря всередині холодильника і зовні. Як наслідок, дверцята значно легше відкриваються, що підвищує комфорт при використанні приладу.Перенавішувані дверцята
Конструкція приладу дозволяє змінити стандартне навішування дверей. Слідуючи інструкції, ви можете самостійно перенавісити дверцята приладу на потрібну сторону, відповідно до Ваших побажань, а також для забезпечення максимальної зручності на кухні.Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Морозильна камера Liebherr GN 4115
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип: | морозильна камера |
| Корисний об'єм: | 263 л |
| Система охолодження: | NoFrost |
| Потужність заморожування: | 22 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду: | 20 год |
| Рівень шуму: | 39 дБ |
| Клас енергоспоживання: | A+++ |
| Споживання електроенергії: | 166 кВт∙год/рік |
| Перенавішування дверей: | так |
| Тип керування: | сенсорне |
| Дисплей: | внутрішній |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Матеріал фасаду: | метал |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: | дані відсутні |
| Висота: | 155 см |
| Ширина: | 70 см |
| Глибина: | 75 см |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Вага: | 81 кг |
| Колір: | білий |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |

