Холодильник Liebherr UK 1524
Код товару: 2251-01
Холодильник Liebherr UK 1524
Код товару: 2251-01
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
-
43 949 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Вбудований на нижньому рівні холодильник Liebherr UK 1524 з можливістю декорування
4-зіркова морозильна камера
У 4-зірковій морозильній камері можна заморожувати і довго зберігати свіжі продукти харчування. Температури -18°C і нижче забезпечують оптимальне зберігання продуктів і зберігають в них вітаміни та мінерали.Прозорі контейнери для овочів та фруктів
Прозорі контейнери для овочів та фруктів досить місткі й добре проглядаються. При цьому вони легко миються.Перенавішувані дверні петлі
У стандартному виконанні на холодильники встановлюються двері, що відкриваються зліва направо. При цьому, для більш зручного відкривання та адаптації до умов у приміщенні, двері можна перенавесіть і тим самим змінити сторону їх відкривання.Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Холодильник Liebherr UK 1524
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип холодильника: | однокамерний |
| Загальний корисний об'єм: | 132 л |
| Розташування морозильної камери: | всередині |
| Тип керування: | механічне |
| Дисплей: | немає |
| Захист від дітей: | немає |
| Режим «Відпустка»: | немає |
| Режим «Еко»: | немає |
| Кліматичний клас: | N |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Споживання електроенергії: | 176 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Кількість незалежних контурів охолодження: | 1 |
| Сигналізація несправностей: | немає |
| Сигналізація відкритих дверей: | немає |
| Кріплення фасаду: | декорується |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| Споживана потужність: | дані відсутні |
| Електричний кабель: | 1,6 м |
| ХОЛОДИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 116 л |
| Система охолодження холодильної камери: | статична |
| Вентилятор: | немає |
| Функція швидкого охолодження: | немає |
| Зона свіжості: | немає |
| Освітлення холодильної камери: | світлодіодне бічне |
| Матеріал полиць: | загартоване скло |
| Кількість полиць: | 3 шт. |
| Кількість дверних полиць: | 3 шт. |
| Полиця для пляшок: | в двері |
| Висувні контейнери: | 2 шт. |
| МОРОЗИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 16 л |
| Система охолодження морозильної камери: | статична |
| Функція швидкої заморозки: | немає |
| Потужність заморожування: | 2 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду: | 12 год |
| Кількість відділень в морозильній камері: | 1 |
| Освітлення морозильної камери: | немає |
| Льодогенератор: | немає |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 82х60х57 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 81,8х59,7х56,9 см |
| Вага: | 38,2 кг |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |

