Винна шафа Liebherr WKEgb 582
Вбудована винна шафа Liebherr WKEgb 582
Винна шафа розроблена для вбудовування на рівні очей і підійде для невеликої колекції вина до 18 пляшок. Модель дозволяє забезпечити ідеальні умови для зберігання шляхетного напою. Чорний корпус, прозора тонована дверка, дві висувні полички з натурального дерева та цифровий індикатор температурного режиму дозволять моделі зайняти гідне місце в інтер'єрі будь-якого стилю. Шафа відмінної якості обладнана безліччю сучасних технологічних рішень: точне регулювання температури від +5°C до +20°C, оптимальна вологість камери, вугільний фільтр, безшумна робота, функція підігріву, захист від дітей, сигналізація відкритих дверей.
Сигнал відкриття дверей
Для попереждення різких температурних змін та надійного зберігання вина, сигнальний датчик відкритих дверей спрацьовує через 60 секунд.
Батьківський контроль
Функція захисту від дітей дозволяє запобігти випадковому відключенню приладу. Якщо функція захисту від дітей увімкнена, то на дисплеї MagicEye відображається відповідний символ.
Фільтр з активованого вугілля
Сторонні запахи під час тривалого зберігання можуть несприятливо позначитися на якості вина. У винних шафах оптимальну якість повітря забезпечують змінні фільтри з активованого вугілля FreshAir.
Вбудовувані прилади
Холодильні камери можна без зусиль розмістити за фасадом кухонного гарнітура, завдяки чому вони будуть прекрасно поєднуватись з Вашими кухонними меблями. При цьому необхідно дотримуватися технології монтажу вбудованої техніки. Монтаж фіксованого фасаду: меблева дверка і дверцята приладу кріпляться один до одного, при цьому меблева дверка кріпитися безпосередньо на дверцята холодильника. Монтаж ковзного фасаду: меблева дверка закріплена безпосередньо на високій шафі і з'єднується з дверцятами холодильника за допомогою ковзної шини. При відкриванні та закриванні меблева дверка ковзає уздовж шини.
Зберігання в умовах мінімальної вібрації
Навіть незначні поштовхи можуть негативно позначитися на процесі дозрівання вин і запобігти осаджуванню дубильних речовин. Спеціально розроблені компресори з низьким рівнем вібрації у всіх моделях винних шаф забезпечують оптимальні умови зберігання вин.
Ідеальна вологість
Оптимальна вологість повітря — це один з найважливіших критеріїв для правильного зберігання вин. Це дозволяє зберегти еластичність пробок і запобігає їх всиханню. Щоб пробка не всихала, пляшки слід зберігати в горизонтальному положенні. Завдяки постійній вологості 50%, винні шафи створюють ідеальні умови для зберігання. Вологість повітря в винних кліматичних шафах може за потребою регулюватися за допомогою кнопки вентиляції.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип винної шафи: | кліматична |
| Кількість температурних зон: | 1 |
| Корисний об'єм: | 46 л |
| Діапазон температур: | +5°C - +20°C |
| Місткість пляшок: | 18 |
| Кількість полиць: | 3 |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Тип дверцят: | тонований склопакет |
| Вентилятор: | є |
| Тип керування: | сенсорне |
| Дисплей: | є |
| Захист від дітей: | є |
| Тип освітлення | світлодіодне |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Кліматичний клас: | SN-ST |
| Споживання електроенергії: | 106 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 34 дБ |
| Сигналізація несправностей: | є |
| Сигналізація відкритих дверей: | є |
| Дверний упор: | нижній, з доводчиком SoftSystem |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Полиці на телескопічних напрямних: 2 Демонстраційні полиці: немає Вугільний фільтр Механізм відкривання дверей TipOpen Монтаж двері врівень з поверхнею Регульовані ніжки: немає |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 46х56-57х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 44,8х55,5х55,9 см |
| Вага: | 33 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Австрія |
| Гарантія: | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |




