Винна шафа Liebherr WKt 4552
Винна шафа Liebherr WKt 4552
-
101 649 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Кліматична винна шафа Liebherr WKt 4552 GrandCru
Винна шафа серії GrandCru — це ультрасучасний винний «льох» на вашій кухні, переваги якого гідно оцінять справжні шанувальники і знавці вина. В моделі WKt 4552 створені максимально комфортні умови для тривалого зберігання шляхетних напоїв, а також для правильного охолодження вин перед безпосередньою подачею на стіл. У кліматичних і темперованих винних шафах Liebherr благороднішим напоям так само добре і комфортно, як у справжньому «виносховищі», прадавньому та злегка таємничому. Тут темно, прохолодно, волого і тихо.
Кліматичні винні шафи
Кліматична винна шафа Liebherr створює ідеальні умови для витримки пляшок, як у винному льосі. Всередині шафи підтримується постійна температура. При необхідності її можна налаштовувати в діапазоні від +5°C до +20°C. Кліматичні винні шафи ідеально підходять для довгострокового зберігання і витримки вин. Залежно від встановленої температури, такі винні шафи підходять також для зберігання значних запасів вин при температурі сервування. У моделях серії GrandCru та Vinothek компанія Liebherr пропонує кліматичні винні шафи різних розмірів і з різним оснащенням.
Сигнал відкриття дверей
Для попереждення різких температурних змін та надійного зберігання вина, сигнальний датчик відкритих дверей спрацьовує через 60 секунд.
Батьківський контроль
Функція захисту від дітей дозволяє запобігти випадковому відключенню приладу. Якщо функція захисту від дітей увімкнена, то на дисплеї MagicEye відображається відповідний символ.
Перенавішувані дверні петлі
У стандартному виконанні на пристрої встановлюються двері, які відкриваються зліва направо. Завдяки можливості перевішування дверних петель, пристроєм завжди можна буде максимально зручно користуватися у зоні установки.
Фільтр з активованого вугілля
Сторонні запахи під час тривалого зберігання можуть несприятливо позначитися на якості вина. У винних шафах оптимальну якість повітря забезпечують змінні фільтри з активованого вугілля FreshAir.
Зберігання в умовах мінімальної вібрації
Навіть незначні поштовхи можуть негативно позначитися на процесі дозрівання вин і запобігти осаджуванню дубильних речовин. Спеціально розроблені компресори з низьким рівнем вібрації у всіх моделях винних шаф забезпечують оптимальні умови зберігання вин.
Ідеальна вологість
Оптимальна вологість повітря — це один з найважливіших критеріїв для правильного зберігання вин. Це дозволяє зберегти еластичність пробок і запобігає їх всиханню. Щоб пробка не всихала, пляшки слід зберігати в горизонтальному положенні. Завдяки постійній вологості 50%, винні шафи створюють ідеальні умови для зберігання. Вологість повітря в винних кліматичних шафах може за потребою регулюватися за допомогою кнопки вентиляції.
Ізолювальні двері зі склопакетом
Пляшки для вина виготовляються, в основному, з тонованого скла, оскільки ультрафіолетові промені можуть перешкодити процесу дозрівання вина. Однак пляшка не може забезпечити повний захист напою. Для запобігання впливу ультрафіолетових променів, у винних шафах Liebherr використовуються ізолювальні склопакети з тонованого скла. Завдяки цьому винні запаси добре захищені та одночасно можуть експонуватися найкращим чином.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип винної шафи: | кліматична |
| Кількість температурних зон: | 1 |
| Корисний об'єм: | 435 л |
| Діапазон температур: | +5°C - +20°C |
| Місткість пляшок: | 201 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Тип дверцят: | тонований склопакет |
| Вентилятор: | є |
| Тип керування: | електронне |
| Дисплей: | є |
| Захист від дітей: | є |
| Тип освітлення | світлодіодне |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Кліматичний клас: | SN-ST |
| Споживання електроенергії: | 133 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 41 дБ |
| Сигналізація несправностей: | є |
| Сигналізація відкритих дверей: | є |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Полиці на телескопічних напрямних: немає Демонстраційні полиці: немає Вугільний фільтр Ручка з алюмінію з вбудованим штовхачем Замок: інтегрований |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Габарити (ВхШхГ): | 165х70х74,2 см |
| Вага: | 87 кг |
| Колір: | коричневий |
| Країна виробник: | Австрія |
| Гарантія: | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |

