Винна шафа Liebherr WTes 1672
Винна шафа Liebherr WTes 1672
-
121 399 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Мультитемпературна винна шафа Liebherr WTes 1672 Vinidor
Винна шафа Liebherr серии Vinidor з двома незалежно керованими температурними зонами — це сучасний, компактний винний «льох», в якому благороднішим напоям затишно, в міру світло, прохолодно і тихо. Переваги мініатюрної моделі WTes 1672 належним чином оцінять справжні шанувальники і знавці вина. Винні холодильники Liebherr серії Vinidor поєднують у собі кращі якості температурних та кліматичних шаф. Тут однаково комфортно як летючим ігристим напоям, легким білим і рожевим винам, так і повнотілим червоним десертним винам. Регульований температурний діапазон в кожній з двох температурних зон моделі WTes 1672 становить від +5°C до +20°C. Контролювання точності температури в кожній зоні здійснюється за допомогою інтегрованого сенсорного дисплея MagicEye. Досить легко доторкнутися до стильного сенсорного екрану. Зручна та естетична панель керування розташовується всередині, в центральній частині холодильника.
Мультитемпературні винні шафи
Мультитемпературні шафи серії Vinothek відмінно підходять для зберігання різних вин за ідеальної температур сервування. Використання спеціальних компонентів забезпечує утворення всередині приладу різних температурних шарів. Наприклад, у верхній зоні червоні вина можна витримувати при температурі +18°C. А температура у +5°C у нижній зоні відмінно підходить для зберігання ігристого вина чи шампанського. Область між ними ідеально підходить для білих вин, які повинні зберігатися за температурі споживання.
Регульований діапазон температур
Необхідною передумовою оптимального процесу дозрівання всіх вин, будь то червоне чи біле, є зберігання в ідеальному діапазоні температур. Точне електронне керуванням у поєднанні з новітніми технологіями кондиціонування забезпечує його правильне налаштування та підтримує стабільним навіть за сильних коливань навколишньої температури.
Сигнал відкриття дверей
Для попереждення різких температурних змін та надійного зберігання вина, сигнальний датчик відкритих дверей спрацьовує через 60 секунд.
Батьківський контроль
Функція захисту від дітей дозволяє запобігти випадковому відключенню приладу. Якщо функція захисту від дітей увімкнена, то на дисплеї MagicEye відображається відповідний символ.
Перенавішувані дверні петлі
У стандартному виконанні на пристрої встановлюються двері, які відкриваються зліва направо. Завдяки можливості перевішування дверних петель, пристроєм завжди можна буде максимально зручно користуватися у зоні установки.
Фільтр з активованого вугілля
Сторонні запахи під час тривалого зберігання можуть несприятливо позначитися на якості вина. У винних шафах оптимальну якість повітря забезпечують змінні фільтри з активованого вугілля FreshAir.
Зберігання в умовах мінімальної вібрації
Навіть незначні поштовхи можуть негативно позначитися на процесі дозрівання вин і запобігти осаджуванню дубильних речовин. Спеціально розроблені компресори з низьким рівнем вібрації у всіх моделях винних шаф забезпечують оптимальні умови зберігання вин.
Ідеальна вологість
Оптимальна вологість повітря — це один з найважливіших критеріїв для правильного зберігання вин. Це дозволяє зберегти еластичність пробок і запобігає їх всиханню. Щоб пробка не всихала, пляшки слід зберігати в горизонтальному положенні. Завдяки постійній вологості 50%, винні шафи створюють ідеальні умови для зберігання. Вологість повітря в винних кліматичних шафах може за потребою регулюватися за допомогою кнопки вентиляції.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип винної шафи: | мультітемпературна |
| Кількість температурних зон: | 2 |
| Корисний об'єм: | 95 л |
| Діапазон температур: | +5°C - +20°C |
| Місткість пляшок: | 34 |
| Кількість полиць: | 5 |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Тип дверцят: | тонований склопакет |
| Вентилятор: | є |
| Тип керування: | сенсорне |
| Дисплей: | є |
| Захист від дітей: | є |
| Тип освітлення | світлодіодне |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Кліматичний клас: | SN-ST |
| Споживання електроенергії: | 137 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 38 дБ |
| Сигналізація несправностей: | є |
| Сигналізація відкритих дверей: | є |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Полиці на телескопічних напрямних: 3 Демонстраційні полиці: немає Вугільний фільтр Масивна алюмінієва ручка Замок: інтегрований |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Габарити (ВхШхГ): | 82,2х60х57,5 см |
| Вага: | 56 кг |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Австрія |
| Гарантія: | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |

