Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF35VA / MU-GF35VA
Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF35VA / MU-GF35VA
-
42 394 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200За допомогою функції “I FEEL” кондиціонер автоматично визначає найбільш комфортну температуру для користувача. Мікропроцесор аналізує попередні установки кондиціонера, також враховує поточну температуру в приміщенні, на підставі цих даних Mitsubishi Electric MS-GF35VA / MU-GF35VA визначає індивідуальні переваги для кожного користувача.
Режим економії електроенергії "Econo Cool" знижує споживання електроенергії до 20% шляхом плавного підвищення встановленої температури на 2 градуси. Особливий алгоритм роботи жалюзі подає повітря то вертикально вниз, то горизонтально, щоб повітряний потік циркулював рівномірно по всьому приміщенню і людина не помічала підвищення температури.
Антиоксидантний фільтр з каталітичним покриттям має антибактеріальний та антивірусний ефект. Каталітичне покриття з активної речовини покращує якість повітря, знижує кількість вірусів та бактерій у повітрі. Термін служби фільтру до 10 років. За фільтром легко доглядати його можна протирати і мити.
Функція Авторестарт автоматично включає попередній режим кондиціонера після відновлення подачі електроенергії.
Зручна самодіагностика. На пульті керування відображається відповідний код, який сигналізує про несправність системи.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип системи: | спліт-система |
| Площа обслуговування: | 35 м² |
| Тип компресора: | звичайний |
| Продуктивність (холод): | 3,45 кВт |
| Продуктивність (тепло): | ні |
| Споживана потужність (охолодження/обігрів): | 1,12 кВт |
| Температура зовнішнього повітря (охолодження/обігрів): | від +21 до + 46°C |
| Режими роботи: |
Автоматичний режим Вентиляція Охолодження Осушення повітря |
| ВНУТРІШНІЙ БЛОК | |
| Тип установки: | настінний |
| Колір внутрішнього блоку: | білий |
| Рівень шуму: | 26/33/40/44 дБ |
| Wi-Fi модуль: | немає |
| Пульт керування: | є |
| Дисплей: | є |
| Розміри внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29,5х79,8х23,2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| ЗОВНІШНІЙ БЛОК | |
| Максимальний рівень шуму: | 49 дБ |
| Діаметр труб (рідинна/газова): | 6,35/9,52 мм |
| Довжина траси/перепад висот: | 25/10 м |
| Тип фреону: | R410A |
| Розміри зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 52,5х71,8х25,5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | дані відсутні |
| ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ: |
Антиоксидантний фільтр Регулювання повітряного потоку Режим I-FEEL Режим Econo Cool 12-ти годинний таймер включення/вимикання Авторестарт |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Гарантія: | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |

