Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF80VA / MU-GF80VA
Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF80VA / MU-GF80VA
-
74 644 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200За допомогою функції “I FEEL” кондиціонер автоматично визначає найбільш комфортну температуру для користувача. Мікропроцесор аналізує попередні установки кондиціонера, також враховує поточну температуру в приміщенні, на підставі цих даних Mitsubishi Electric MS-GF80VA / MU-GF80VA визначає індивідуальні переваги для кожного користувача.
Режим економії електроенергії "Econo Cool" знижує споживання електроенергії до 20% шляхом плавного підвищення встановленої температури на 2 градуси. Особливий алгоритм роботи жалюзі подає повітря то вертикально вниз, то горизонтально, щоб повітряний потік циркулював рівномірно по всьому приміщенню і людина не помічала підвищення температури.
Антиоксидантний фільтр з каталітичним покриттям має антибактеріальний та антивірусний ефект. Каталітичне покриття з активної речовини покращує якість повітря, знижує кількість вірусів та бактерій у повітрі. Термін служби фільтру до 10 років. За фільтром легко доглядати його можна протирати і мити.
Функція Авторестарт автоматично включає попередній режим кондиціонера після відновлення подачі електроенергії.
Зручна самодіагностика. На пульті керування відображається відповідний код, який сигналізує про несправність системи.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип системи: | спліт-система |
| Площа обслуговування: | 80 м² |
| Тип компресора: | звичайний |
| Продуктивність (холод): | 8,0 кВт |
| Продуктивність (тепло): | ні |
| Споживана потужність (охолодження/обігрів): | 2,78 кВт |
| Температура зовнішнього повітря (охолодження/обігрів): | від +21 до + 46°C |
| Режими роботи: |
Автоматичний режим Вентиляція Охолодження Осушення повітря |
| ВНУТРІШНІЙ БЛОК | |
| Тип установки: | настінний |
| Колір внутрішнього блоку: | білий |
| Рівень шуму: | 37/42/47/50 дБ |
| Wi-Fi модуль: | немає |
| Пульт керування: | є |
| Дисплей: | є |
| Розміри внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32,5х110х23,8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 18 кг |
| ЗОВНІШНІЙ БЛОК | |
| Максимальний рівень шуму: | 55 дБ |
| Діаметр труб (рідинна/газова): | 6,35/15,88 мм |
| Довжина траси/перепад висот: | 30/15 м |
| Тип фреону: | R410A |
| Розміри зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 88х84х33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 81 кг |
| ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ: |
Антиоксидантний фільтр Регулювання повітряного потоку Режим I-FEEL Режим Econo Cool 12-ти годинний таймер включення/вимикання Авторестарт |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Гарантія: | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |

