Телевізор Samsung QE55QN85CAUXUA
Код товару: 25820-01
Телевізор Samsung QE55QN85CAUXUA
Код товару: 25820-01
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
-
66 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Модель 2023 року! Телевізор Samsung QE55QN85CAUXUA діагоналлю 55" Neo QLED 4K: спробуйте WOW-перегляд із Neo QLED
- Технологія Quantum Matrix. Кожна деталь увиразнена завдяки ультраточному контролю
- Процесор Neural Quantum 4К. Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4К
- Об'ємний звук з Dolby Atmos®. Об'ємний звук Dolby Atmos з верхніми динаміками
- Smart Hub. Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці
Технологія Quantum Matrix. Кожна деталь увиразнена завдяки ультраточному контролю світла
Перегляньте чудові деталі як у найтемніших, так і в найяскравіших сценах завдяки мінісвітлодіодам Quantum Mini, які точно контролюють світло.Процесор Neural Quantum 4K. Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4К
Із потужним процесором ви відчуєте всю потужність контенту в 4K завдяки ШІ масштабуванню. Він автоматично покращує сцени, незалежно від оригінального контенту.Об'ємний звук Dolby Atmos®. Об'ємний звук Dolby Atmos зі спрямованими вгору динаміками
Верхні динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку.Smart Hub. Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці
Оптимізуйте підбір і пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на фільми, ігри та шоу, які вам подобаються.Технологія Neo Quantum HDR+. Взаємодія надзвичайної яскравості та живих кольорів
Насолоджуйтеся більш яскравими кольорами з динамічно адаптивними сценами в роздільній здатності 4K за допомогою Neo Quantum HDR+.Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer. Глибина сприймається так, як її обробляє людське око
Real Depth Enhancer відображає те, як людське око обробляє глибину, збільшуючи контраст переднього плану для реалістичних 3D-зображень.Перевірено PANTONE. Відображення самобутніх кольорів, підтверджене PANTONE
Це перший у світі телевізор, який отримав перевірку від PANTONE, надійного символу вірності кольору. Тепер ви можете насолоджуватися більш точним і комфортним переглядом.Режим EyeComfort. Розумне зображення, оптимізоване для комфорту ваших очей
Яскравість і кольори вашого дисплея автоматично регулюються відповідно до місцевого часу заходу та сходу сонця, що полегшує розслаблення та відпочинок.Автоматичне покращення до HDR. Насолоджуйтесь якістю зображення HDR навіть із SDR-контентом
Перетворюйте SDR у HDR-якість за допомогою алгоритмів глибинного навчання, які створюють яскравіші моменти, чіткіші деталі та яскравіші кольори.Технологія об'ємного звуку OTS. Динамічний звук, який рухається за об'єктами
Насолоджуйтеся реалістичним 3D-звуком зі спеціальними динаміками, спрямованими вгору, які відстежують усі рухи та вловлюють нюанси будь-якої сцени.Технологія Q-Symphony. Телевізор і саундбар ідеально гармонують
Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без приглушення динаміків телевізора для гармонічнішого звучання.Дизайн NeoSlim. Елегантний вигляд із сучасними витонченими обрисами
Вишуканий ультратонкий гладкий дизайн виглядає красиво з усіх боків, як витвір мистецтва.SmartThings. Ваш найкращий помічник удома
Відпочиньте та дозвольте SmartThings безперешкодно підключатися до всіх ваших розумних пристроїв, контролювати та управляти ними, щоб інтуїтивно керувати домом через вбудований хаб.Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Телевізор Samsung QE55QN85CAUXUA
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| Рік випуску: | 2023 |
| ДИСПЛЕЙ | |
| Тип екрану: | Neo QLED |
| Діагональ екрану: | 55" |
| Роздільна здатність: | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Частота оновлення: | 120 Гц |
| Технології зображення: |
HDR 10+ Adaptive / Game HLG Контраст Quantum Matrix Motion Xcelerator Turbo+ Покращення контрастності Real Depth Enhancer Автоматичний ремастерінг HDR |
| ЗВУК | |
| Потужність звуку: | 60 Вт |
| Тип динаміків: | 2.2.2-канальний |
| Сабвуфер: | є |
| Технології звуку: |
Dolby Atmos Активний підсилювач голосу Адаптивний звук+ Звук відстеження об’єкта OTS Технологія Q-Symphony Підтримка Multiroom Link Технологія Bluetooth Audio Підтримка подвійного аудіо (Bluetooth) |
| РОЗ'ЄМИ | |
| Кількість HDMI портів: | 4 шт. |
| Кількість USB портів: | 2 шт. |
| Ethernet (LAN) порт: | 1 шт. |
| Додаткові роз'єми: |
Роз'єм для ТВ-карти CI+(1.4) Антенний вхід Антенний вхід (супутниковий) Цифровий аудіовихід (оптичний) |
| Бездротові технології: |
Wi-Fi 5 Bluetooth 5.2 |
| ФУНКЦІЇ І МОЖЛИВОСТІ | |
| Процесор: | Neural Quantum 4K |
| ТВ-тюнер: |
Аналоговий Цифровий DVB-T2CS2 |
| Smart TV: | Tizen™ |
| Пульт: |
Модель SolarCell Remote (сонячна батарея) З голосовим керуванням |
| Додаткові функції та особливості: |
Технологія Anynet+ (HDMI-CEC) Технологія Wireless Dex Режим Ambient+ Режим Multi-View до 2 відео Веб-браузер SmartThings |
| ДИЗАЙН І КРІПЛЕННЯ | |
| Ергономіка: |
Дизайн Neo Slim Підставка шестигранна пластина Можливість встановлення настінного кріплення Slim Fit |
| Специфікація VESA: | 200x200 мм |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри з підставкою (ШxВxГ): | 1227,4 x 767,9 x 253,0 мм |
| Розміри без підставки (ШxВxГ): | 1227,4 x 705,6 x 25,9 мм |
| Вага з підставкою: | 20,2 кг |
| Вага без підставки: | 17,2 кг |
| Колір рамки: | яскраве срібло |
| Країна виробник: | Словаччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

