Телевізор Samsung QE55QN90CAUXUA
Код товару: 25790-01
Телевізор Samsung QE55QN90CAUXUA
Код товару: 25790-01
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
-
79 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Модель 2023 року! Телевізор Samsung QE55QN90CAUXUA діагоналлю 55" Neo QLED 4K: більше WOW для ігор
- Технологія Quantum Matrix. Кожна деталь виражена завдяки ультраточному контролю
- Процесор Neural Quantum 4К. Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4К
- Технологія проти відблисків Anti Reflection. Мінімальний відблиск, щоб не відволікатися
- Об'ємний звук Dolby Atmos®. Об'ємний звук Dolby Atmos з верхніми динаміками
Технологія Quantum Matrix. Кожна деталь увиразнена завдяки ультраточному контролю світла
Перегляньте чудові деталі як у найтемніших, так і в найяскравіших сценах завдяки мінісвітлодіодам Quantum Mini, які точно контролюють світло.Процесор Neural Quantum 4K. Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4К
Із потужним процесором ви відчуєте всю потужність контенту в 4K завдяки ШІ масштабуванню. Він автоматично покращує сцени, незалежно від оригінального контенту.Технологія проти відблисків Anti Reflection. Мінімізуйте відблиск, щоб не відволікатися
Дивіться улюблений контент, не відволікаючись, завдяки антибліковому покриттю, яке мінімізує відбиття світла.Об'ємний звук Dolby Atmos®. Об'ємний звук Dolby Atmos зі спрямованими вгору динаміками
Верхні динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку.Технологія Neo Quantum HDR+. Взаємодія надзвичайної яскравості та живих кольорів
Насолоджуйтеся більш яскравими кольорами з динамічно адаптивними сценами в роздільній здатності 4K за допомогою Neo Quantum HDR+.Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer. Глибина сприймається так, як її обробляє людське око
Real Depth Enhancer відображає те, як людське око обробляє глибину, збільшуючи контраст переднього плану для реалістичних 3D-зображень.Перевірено PANTONE. Відображення самобутніх кольорів, підтверджене PANTONE
Це перший у світі телевізор, який отримав перевірку від PANTONE, надійного символу вірності кольору. Тепер ви можете насолоджуватися більш точним і комфортним переглядом.Режим EyeComfort. Розумне зображення, оптимізоване для комфорту ваших очей
Яскравість і кольори вашого дисплея автоматично регулюються відповідно до місцевого часу заходу та сходу сонця, що полегшує розслаблення та відпочинок.Автоматичне покращення до HDR. Насолоджуйтесь якістю зображення HDR навіть із SDR-контентом
Перетворюйте SDR у HDR-якість за допомогою алгоритмів глибинного навчання, які створюють яскравіші моменти, чіткіші деталі та яскравіші кольори.Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator Turbo Pro. Винятковий ігровий досвід із 4K 144 Гц
Інноваційна функція 4K 144 Гц Motion Xcelerator Turbo Pro забезпечує максимальну продуктивність, створюючи незмінно чіткі зображення та надзвичайно високу швидкість.Технологія об'ємного звуку OTS+. Динамічний звук, який рухається за об'єктами
Об'ємний живий 3D-звук з вбудованими динаміками дозволить вам повністю зануритися в дійство на екрані.Технологія Q-Symphony. Телевізор і саундбар ідеально гармонують
Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбара працювати одночасно без приглушення динаміків телевізора для гармонічнішого звучання.Дизайн NeoSlim. Элегантный вид с современным изящным силуэтом
Изысканный ультратонкий гладкий дизайн выглядит красиво со всех сторон, как произведение искусства.Smart Hub. Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці
Оптимізуйте підбір і пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук і більше часу на трансляцію фільмів, ігор і шоу, які вам подобаються.SmartThings. Ваш найкращий помічник удома
Відпочиньте та дозвольте SmartThings безперешкодно підключатися до всіх ваших розумних пристроїв, контролювати та управляти ними, щоб інтуїтивно керувати домом через вбудований хаб.Всесвіт NFT. Оцініть свої улюблені NFT на великому екрані
У ваш телевізор інтегровано першу в світі платформу агрегації NFT. Переглядайте та купуйте з легкістю, насолоджуючись якісним переглядом удома.Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Телевізор Samsung QE55QN90CAUXUA
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| Рік випуску: | 2023 |
| ДИСПЛЕЙ | |
| Тип екрану: | Neo QLED |
| Діагональ екрану: | 55" |
| Роздільна здатність: | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Частота оновлення: | 120 Гц |
| Технології зображення: |
HDR 10+ Adaptive / Game HLG Контраст Quantum Matrix Motion Xcelerator Turbo Pro Покращення контрастності Real Depth Enhancer Автоматичний ремастерінг HDR |
| ЗВУК | |
| Потужність звуку: | 60 Вт |
| Тип динаміків: | 4.2.2-канальний |
| Сабвуфер: | є |
| Технології звуку: |
Dolby Atmos Активний підсилювач голосу Адаптивний звук+ Звук відстеження об’єкта OTS+ Технологія Q-Symphony Підтримка Multiroom Link Технологія Bluetooth Audio Підтримка подвійного аудіо (Bluetooth) |
| РОЗ'ЄМИ | |
| Кількість HDMI портів: | 4 шт. |
| Кількість USB портів: | 2 шт. |
| Ethernet (LAN) порт: | 1 шт. |
| Додаткові роз'єми: |
Роз'єм для ТВ-карти CI+(1.4) Антенний вхід Антенний вхід (супутниковий) Цифровий аудіовихід (оптичний) |
| Бездротові технології: |
Wi-Fi 5 Bluetooth 5.2 |
| ФУНКЦІЇ І МОЖЛИВОСТІ | |
| Процесор: | Neural Quantum 4K |
| ТВ-тюнер: |
Аналоговий Цифровий DVB-T2CS2 |
| Smart TV: | Tizen™ |
| Пульт: |
Модель SolarCell Remote (сонячна батарея) З голосовим керуванням |
| Додаткові функції та особливості: |
Технологія Anynet+ (HDMI-CEC) Технологія Wireless Dex Режим Ambient+ Режим Multi-View до 2 відео Веб-браузер SmartThings Технологія проти відблисків Anti Reflection |
| ДИЗАЙН І КРІПЛЕННЯ | |
| Ергономіка: |
Дизайн Neo Slim Підставка шестикутник з гострою шийкою Можливість встановлення настінного кріплення Slim Fit |
| Специфікація VESA: | 200x200 мм |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри з підставкою (ШxВxГ): | 1227,4 x 768,2 x 237,0 мм |
| Розміри без підставки (ШxВxГ): | 1227,4 x 705,6 x 25,9 мм |
| Вага з підставкою: | 20,6 кг |
| Вага без підставки: | 17,7 кг |
| Колір рамки: | вуглецеве срібло |
| Країна виробник: | Словаччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

