Холодильник Siemens KI87SAFE0N
Холодильник Siemens KI87SAFE0N
-
62 599 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200iQ500 Вбудований холодильник Siemens KI87SAFE0N з нижньою морозильною камерою Плаский шарнір
- hyperFresh plus: овочі та фрукти свіжі вдвічі довше
- Технологія LowFrost - менше льоду, більше свіжості. Економія електроенергії та часу, адже тепер розморожувати холодильник треба набагато рідше
- Контейнер bigBox — багато місця для зберігання об'ємних продуктів
- Світлодіодне освітлення холодильної камери
- Всі продукти на виду та в межах досяжності завдяки рухомій скляній полиці
Зберігає овочі та фрукти свіжими вдвічі довше
Завдяки технології hyperFresh plus овочі та фрукти залишаються свіжими довше. Регулюйте рівень вологості у відділенні повзунком, щоб забезпечити продуктам ідеальні умови. Хай овочі та фрукти зберігають свій смак, вітаміни та поживні речовини вдвічі довше.
Швидке розморожування просто та комфортно: технологія lowFrost
Прилади для охолодження та заморожування продуктів споживають більше електроенергії, коли всередині утворюється паморозь та лід. Завдяки технології lowFrost та спеціальному випаровувачу, у холодильнику не тільки утворюється менше намерзань, але й процес розморожування відбувається швидше, ніж з іншими звичайними системами.
Повний огляд усіх продуктів
Із рівномірним LED-освітленням ви легко роздивитеся вміст холодильника. Лампи продумано розташовані спереду, щоб продукти не загороджували світло. Не менш важливою є довговічність і енергозберігаючі властивості світлодіодних ламп.
Достатньо місця для великих заморожених продуктів
Відчуваєте, що граєте в тетріс, намагаючись вмістити все у морозильник? Саме тут вам стане у пригоді bigBox. Це додатковий високий ящик для зручного складання високих контейнерів або великих продуктів, як-от коробки з піцою. Що б ви не планували заморозити – bigBox надає стільки простору, скільки потрібно.
Поличка easyAccess для раціонального використання внутрішнього простору холодильного відділення
Полиця easyAccess забезпечує зручний доступ до продуктів та їх повний огляд. Для більшої зручності при завантаженні та вийманні продуктів скляні полички можна витягнути до середини їхньої довжини завдяки спеціальним рейкам. Навіть повністю завантажені полиці easyAccess в холодильнику Siemens легко дістати. Вони виготовлені з високоякісного міцного скла, тому витримають великі навантаження.
Швидко знижує температуру в холодильнику, аби захистити продукти від температурних коливань під час завантаження
Увімкніть функцію швидкого охолодження — і температура в холодильнику різко знизиться на встановлений час. Тепер, коли потрібно покласти в холодильник велику кількість продуктів, інша їжа не постраждає від коливань температури.
Продукти не танутимуть в морозильній камері, навіть якщо покласти їх багато разом
Функція швидкого заморожування встановлює на приладі найнижчу доступну температуру на короткий час. Так заморожені продукти не розтануть, навіть якщо покласти до морозильної камери багато їжі. Просто натисніть відповідну кнопку перед відвідуванням магазину. Коли ви повернетеся, прилад буде готовий заморозити нові продукти та зберегти їхні властивості.
Використовуйте весь внутрішній простір морозильної камери з системою varioZone
Внутрішній простір морозильних камер холодильників Siemens може підлаштовуватися під ваші потреби. Так, ви можете вийняти усі контейнери та полички, щоб звільнити місце для дуже об’ємних продуктів, наприклад, для цілого лосося чи індички.
Міцні та легкі у догляді: полиці із загартованого скла
Холодильник Siemens оснащенний полицями, виготовленими з надміцного загартованого скла, за яким просто та легко доглядати. Якщо навіть щось і проллється у холодильному відділенні, рідина не протікатиме у інші відділення холодильника, а залишатиметься в одному місці. А при розбиванні полиці, скло не розсипається та дрібні уламки, тому Ви не зможете поранитися склом.
Гнучкі можливості для зберігання будь-яких продуктів
Полиці varioShelf складаються з двох окремих полиць глибиною 14 см; передню полицю, в залежності від конкретних потреб, можна висувати вперед, утворюючи суцільну площу для зберігання продуктів, або задвигати назад, звільняючи місце для зберігання негабаритних високих продуктів.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Загальний корисний об'єм: | 276 л |
| Розташування морозильної камери: | нижня |
| Тип керування: | електронне |
| Дисплей: | є |
| Захист від дітей: | немає |
| Режим «Відпустка»: | немає |
| Режим «Еко»: | немає |
| Кліматичний клас: | SN-ST |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Споживання електроенергії: | 225 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 36 дБ |
| Кількість незалежних контурів охолодження: | 2 |
| Сигналізація несправностей: | немає |
| Сигналізація відкритих дверей: | є |
| Кріплення фасаду: | жорстке |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| Споживана потужність: | 90 Вт |
| Електричний кабель: | 2,3 м |
| ХОЛОДИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 212 л |
| Система охолодження холодильної камери: | статична |
| Вентилятор: | немає |
| Функція швидкого охолодження: | є |
| Зона свіжості: | є |
| Освітлення холодильної камери: | світлодіодне |
| Матеріал полиць: | загартоване скло |
| Кількість полиць: | 5 шт. |
| Кількість дверних полиць: | 5 шт. |
| Полиця для пляшок: | в двері |
| Висувні контейнери: | 1 шт. |
| МОРОЗИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 64 л |
| Система охолодження морозильної камери: | статична (LowFrost) |
| Функція швидкої заморозки: | є |
| Потужність заморожування: | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду: | 12 год |
| Кількість відділень в морозильній камері: | 2 |
| Освітлення морозильної камери: | немає |
| Льодогенератор: | немає |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 177,5х56х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 177,2х55,8х54,5 см |
| Вага: | 62,5 кг |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

