Кріплення для телевізора Vogels W53060
Кріплення для телевізора Vogels W53060
-
3 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Бренд Vogels отримав всесвітнє визнання завдяки рішенням в області проектування і виробництва кронштейнів, стійок і кріпильних систем для телевізорів, проекторів і акустичних систем. Вироби компанії особливі тим, що мають унікальні запатентовані функціональні рішення і відповідають всім вимогам безпеки, які пред'являють американський і європейський ринки.
Кронштейн W53060 - це міцний кронштейн, відповідний для телевізорів з розміром екрану від 19 до 40 дюймів (від 48 до 94 см) і вагою до 15 кг. Вам хочеться, щоб телевізор можна було дивитися з різних місць в кімнаті? У цьому допоможе поворотний кронштейн для телевізора W53060 компанії Vogel's. Дивіться улюблені серіали, сидячи ввечері на дивані, а вранці розгорніть телевізор, щоб не пропустити новини, снідаючи за столом.
Характеристики, показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип: | настінне кріплення |
| Вид кріплення: | похило-поворотне |
| Максимальний стандарт VESA: | 200х200 |
| Мінімальна діагональ: | 19" |
| Максимальна діагональ: | 40" |
| Максимальне навантаження: | 15 кг |
| Мінімальна дистанція від стіни: | 70 мм |
| Максимальна дистанція від стіни: | 410 мм |
| Нахил: | до 20° |
| Поворот: | до 180° |
| Кількість точок повороту: | 3 |
| Положення отворів (VESA): | - |
| Комплектація: | - |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

