Холодильник Whirlpool WHC18 T573
Холодильник Whirlpool WHC18 T573
- 42 399 грн
-
39 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Вбудована холодильна камера Whirlpool WHC18 T573 має клас енергоефективності А+, що забезпечить якісні результати у поєднанні з низьким рівнем енергоспоживання. Скляні полиці надають зовнішньому вигляду елегантності та надійності. Вентилятор в холодильному відділенні забезпечує рівномірний і плавний розподіл охолодженого повітря, що продовжує термін зберігання продуктів. Унікальна технологія 6th SENSE Fresh Control автоматично встановлює температуру та рівень вологості, зберігаючи свіжість Ваших продуктів якомога довше. Холодильник оснащений новим інверторним компресором, який згладжує коливання температури, що створює умови для якіснішого збереження Ваших продуктів, при цьому забезпечує тишу та економію енергії.
Розумна технологія 6th Sense Fresh Control від Whirlpool
Принцип її у тому, що надчутливі датчики реагують на незначні відхилення температури (наприклад, після відкриття дверей чи розміщення товарів) і миттєво включає компресор, щоб підтримати задану температуру зберігання. Технологія 6th Sense Fresh Control допомагає продовжити свіжість та якість продуктів до 4 разів.
Технологія Total No Frost для підтримки ідеальної свіжості
З новою системою охолодження Total No Frost холодильник розморожувати більше не потрібно. Її система вентиляції забезпечує ідеальну циркуляцію холодного повітря в обох порожнинах, запобігаючи утворенню льоду. Це створює ідеальні умови для тривалішого зберігання продуктів. Multiflow це кілька вентиляційних отворів, розташованих на кожному рівні, які допомагають розподіляти холодне повітря по всій шафі.
Інверторна технологія Zen
Новий інверторний компресор Zen згладжує коливання температури, що створює умову для якіснішого збереження Ваших продуктів, при цьому забезпечує тишу та економію енергії.
Світлодіодне бічне освітлення
Енергоефективні світлодіоди рівномірно розсіюють світло всередині холодильника та допомагають знайти те, що вам потрібно.
Швидке охолодження продуктів
Функція швидкого охолодження гарантує тривалу свіжість продуктів завдяки прискореному відновленню температури після відкриття дверцят. З цією функцією Ви зможете охолоджувати більше продуктів, довше їх зберігати без втрати якості і, як наслідок, рідше ходити по магазинах.
Швидке заморожування продуктів
Функція швидкого заморожування встановлює температуру в морозильній камері на 10 градусів нижче мінімального значення, щоб швидко заморозити продукти та зберегти їх смакові якості.
З холодильником від Whirlpool Ви зможете легко керувати простором
Переміщувати та діставати полиці, компактно та максимально зручно для Вас розміщувати продукти. Полиці виконані із загартованого скла, що забезпечує додаткову надійність. Також Ви зможете регулювати розташування полиць-балконів на дверцятах та розміщувати там пляшки, пакети соку чи молока.
Стійка для зберігання напоїв та продуктів 2 в 1
Новий інноваційний тримач для пляшок, інтегрований за полицею, дозволяє безпечно зберігати пляшки або використовувати простір як звичайну полицю. Підставка мобільна, її можна встановити на будь-яку полицю.
Пересувні полички на двері
Керуйте простором у холодильнику та використовуйте можливості зберігання найделікатніших продуктів, у тому числі на дверцятах – завдяки регульованим балконам на дверях холодильника ви отримаєте додаткове місце на полиці.
Поличка Flexi Shelf+
Забезпечує максимальну гнучкість при зберіганні великогабаритних предметів без необхідності виймати полицю. Двома простими рухами можна або зрушити половину полиці для зберігання високих предметів або повністю скласти її для більш об'ємних.
Вражаючий дизайн
Металева панель Multiflow на задній стінці холодильника прискорює охолодження продуктів і водночас виглядає елегантно.
Fresh Box+ з антибактеріальною FRESH-підставкою
Інноваційна, антибактеріальна FRESH-підставка у спеціальному ящику Fresh Box+ забезпечує найкраще зберігання продуктів. FRESH-підставка виводить надмірну вологу фруктів та овочів та активно запобігає утворенню шкідливих бактерій, продовжуючи свіжість продуктів. Пориста структура підставки дозволяє відокремити фрукти та овочі від вологи, що з'являється при їх зберіганні, тоді як спеціальний антибактеріальний матеріал скорочує появу бактерій на поверхні підставки. Крім того, Ви можете самостійно налаштовувати рівень вологості всередині ящика, використовуючи слайдер. Ваші фрукти та овочі збережуть свою свіжість до 15 днів.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Загальний корисний об'єм: | 250 л |
| Розташування морозильної камери: | нижня |
| Тип керування: | електронне |
| Дисплей: | є |
| Захист від дітей: | немає |
| Режим «Відпустка»: | є |
| Режим «Еко»: | немає |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Споживання електроенергії: | 230 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 32 дБ |
| Кількість незалежних контурів охолодження: | 2 |
| Сигналізація несправностей: | є |
| Сигналізація відкритих дверей: | є |
| Кріплення фасаду: | ковзне |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Електричний кабель: | 2,45 м |
| ХОЛОДИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 182 л |
| Система охолодження холодильної камери: | NoFrost |
| Вентилятор: | є |
| Функція швидкого охолодження: | є |
| Зона свіжості: | є |
| Освітлення холодильної камери: | світлодіодне бічне |
| Матеріал полиць: | загартоване скло |
| Кількість полиць: | 4 шт. |
| Кількість дверних полиць: | 5 шт. |
| Полиця для пляшок: | в двері, підставка для пляшок |
| Висувні контейнери: | 2 шт. |
| МОРОЗИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 68 л |
| Система охолодження морозильної камери: | NoFrost |
| Функція швидкої заморозки: | є |
| Потужність заморожування: | 7 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду: | 7 год |
| Кількість відділень в морозильній камері: | 3 |
| Освітлення морозильної камери: | немає |
| Льодогенератор: | лоток для льоду |
| Додаткові характеристики: |
Режим «Вечірка» 6th Sense Fresh Control Задня металева стінка в холодильній камері |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 177,6-178,6х56-57х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 177х54х54,5 см |
| Вага: | 65 кг |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

