Кухонна мийка Blanco AXIA III 6S (523482) кава
Код товару: 4539-01
Blanco AXIA III 6S (523482) — мийка зі зручним розташуванням основної чаші по центру для плавної течії робочого процесу. Мийка оптимально поєднується із аксесуарами, такими як обробна дошка або колландер, який можна встановити поруч з чашею. Обробна дошка виконується з ковзаючою поверхнею для зручного скидання нарізаних продуктів в посуд, що знаходиться в чаші. Мийка виробляється з двома корзинчатими вентилями InFino® 3 ½", які вигідно доповнюють сучасним і ергономічним дизайном конструкції.
Концепція AXen: унікальна ергономіка
- Плавний ергономічний перебіг робочого процесу по двох осях
- Прості лінії та ультратонкий плоский кант
- Малі радіуси закруглень для максимального використання поверхні
- Ковзаючий вздовж поверхні обробний столик дозволяє скидати нарізані продукти безпосередньо в посуд
- Коландер можна розташувати в основній чаші для легкого приготування їжі
- Високоякісний перелив C-overflow® і відвідна арматура InFino® елегантно інтегровані і дуже прості в догляді
- Можлива установка в один рівень зі стільницею
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco AXIA III 6S (523482) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна/врівень зі стільницею |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: | Основна чаша справа |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
обробна дошка з безпечного скла багатофункціональний коландер відвідна арматура InFino® з двома корзинчатими вентилями 3 ½ " |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 100 см |
| Глибина чаші: | 19 / 13 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

