Кухонна мийка Blanco DELTA-IF (523667)
Код товару: 4521-01
Кухонна мийка Blanco DELTA-IF (523667)
Код товару: 4521-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
42 140 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Мийка Blanco Delta-IF дарує поєднання широкої функціональності та стилю. Виконана з ергономічною трапецієподібної чашею. Завдяки чаші з великої діагоналлю значно спрощується миття великої посуду. Для регулювання максимального рівня води використовується перелив в додаткову чашу. Можливий монтаж мийки зверху або врівень зі стільницею. Поглиблена площина крила може використовуватися як додаткова робоча зона.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco DELTA-IF (523667)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 90 см |
| Форма: | кутова |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь із дзеркальною поліровкою |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь з дзеркальним поліруванням |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Ергономічна чаша трапецієподібної форми, розширена спереду Велика діагональ чаші полегшує миття посуду великих розмірів Максимальний рівень води регулюється переливом в додаткову чашу Простора додаткова чаша обладнана коландером з нержавіючої сталі Поглиблена площина крила може служити додатковою робочою зоною |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
перфорована коландер з нержавіючої сталі для додаткової чаші відвідна арматура InFino® з клапаном-автоматом 3 ½ "для основної чаші корзинчатий вентиль 3 ½" для додаткової чаші |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 57,5 см |
| Ширина мийки: | 105,7 см |
| Глибина чаші: | 17,5 / 12 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

