Кухонна мийка Blanco DELTA II (523660) білий
Код товару: 4611-01
Кухонна мийка Blanco DELTA II Silgranit PuraDur позиціонується як ідеальне комплексне рішення для кутового розташування. Це останнє покоління популярної лінійки кухонних мийок DELTA. DELTA II Silgranit PuraDur відрізняється сучасним дизайном і набагато більшим розміром основної чаші. У поєднанні з рядом практичних аксесуарів, виходить ідеальне місце для приготування їжі. Основна чаша, додаткова чаша і отвір переливу нової мийки DELTA II розташовані максимально зручним чином. Навіть громіздкі предмети, такі як дека легко можна мити в просторій основній чаші. Практична додаткова чаша укомплектована перфорованим коландером з нержавіючої сталі, який ідеально підходить, наприклад, для ополіскування інгредієнтів. Досить багато місця на елегантному крилі раковини, за яким непомітно стікає надлишок води в перелив, прихований круглою кришкою з нержавіючої сталі. Високоякісна обробна дошка з гірського клена доступна як додаткова опція. Вона може бути розташована на основній чаші при підготовці інгредієнтів для збільшення робочої зони.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco DELTA II (523660) білий
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 80 см |
| Форма: | кутова |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | білий |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Ергономічна чаша трапецієподібної форми Велика діагональ чаші полегшує миття посуду великих розмірів, наприклад, дека Простора додаткова чаша обладнана коландером з нержавіючої сталі Поглиблена площина крила може служити додатковою робочою зоною Можлива установка під стільницю |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
перфорована коландер з нержавіючої сталі відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½ "для основної чаші корзинчаті вентилі 3 ½" і 1 ½ "для додаткових чаш |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 57,5 см |
| Ширина мийки: | 105,7 см |
| Глибина чаші: | 18 / 12 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

