Кухонний змішувач Blanco LINUS (517183) нерж. сталь
Код товару: 4103-01
Кухонний змішувач Blanco LINUS (517183) нерж. сталь
Вже багато років LINUS є однією з найпопулярніших серій змішувачів Blanco. Певною мірою це пояснюється його мінімалістичним сучасним дизайном: широка циліндрична основа з поперечним важелем керування підкреслює стабільність, не виглядаючи при цьому громіздкою. До неї примикає тонкий прямокутний вилив, який дозволяє легко наповнювати навіть високі вази і великі каструлі. LINUS доступний в декількох варіантах металевих поверхонь і кольорів, що дозволяє точно підібрати колір до вашої кухні. Надзвичайно привабливий елемент будь-якої сучасної кухні!
Переваги Blanco LINUS
- Мінімалистичний дизайн
- Високий вилив дозволяє легко наповнити великі каструлі чи вази
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається
- Сертифікат LGA підтверджує першокласну продукцію, склад та характеристики якої нешкідливі для людини
- Сертифікат якості німецької науково-технічної асоціації газу та води DVGW (The Deutscher Verein des Gas- und Wasserfaches) гарантує високий рівень якості, технічної безпеки та надійності даного виробу
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco LINUS (517183) нерж. сталь
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | нержавіюча сталь |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 25,3 см |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Мінімалистичний дизайн Високий вилив дозволяє легко наповнити великі каструлі чи вази Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм Сертифікат LGA Сертифікат DVGW |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜'' Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 28,2 см |
| Ширина: | 4,5 см |
| Глибина: | 22 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

