Кухонна мийка Blanco ZENAR XL 6S L (523979) жасмин
Код товару: 4725-01
Кухонна мийка Blanco ZENAR XL 6S L (523979) жасмин
Код товару: 4725-01
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
-
17 380 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Сучасна функціональна мийка Blanco ZENAR XL 6S представлена в дев'яти чудових кольорах з SILGRANIT® PuraDur®. Даний композитний матеріал є неймовірно міцним і гігієнічним. Непориста поверхню близька до натурального каменю і приємна на дотик. Мийка має дуже містку чашу з сучасним переливом C-overflow® і гладким великим крилом для сушіння. На широкому майданчику передбачено кілька отворів під змішувач і додаткові аксесуари. Мийка Blanco ZENAR XL 6S передбачена для врізного монтажу в шафку з мінімальною шириною 60 см. Поверхня виробу має антибактеріальний щит, який знижує швидкість поширення бактерій на 98%. Крім того, мийка абсолютно безпечна для продуктів харчування, стійка до побутових кислот і високих температур. У комплекті з даною моделлю поставляється обробна дошка з загартованого скла чорного кольору, а також додатково можна придбати коландер з нержавіючої сталі, декоративний елемент для корзинчатим вентиля або кошик для посуду. Змішувач Blanco в колір мийки гармонійно доповнить інтер'єр.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZENAR XL 6S L (523979) жасмин
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | жасмин |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Дуже містка основна чаша, велике крило Просторий майданчик для установки змішувача Функціональна майданчик з плавним переходом в крило Змінна уздовж поверхні обробна дошка з загартованого скла Сучасний і гігієнічний перелив C-overflow ® Елегантний і плоский кант |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½ " обробна дошка з чорного безпечного скла |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 100 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

