Кухонна мийка Blanco ZEROX 400-U Durinox (521558)
Код товару: 4846-01
Кухонна мийка Blanco ZEROX 400-U Durinox (521558)
Код товару: 4846-01
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
-
31 280 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Елегантна мийка ZEROX 400-U Durinox, виготовлена з нержавіючої сталі Durinox®, гармонійно впишеться в сучасне кухонне простір. Прямі лінії дизайну гармонійно поєднуються з однорідним мінімалістичним виконанням матової поверхні. Для організації функціонального і зручного робочого місця надається широкий вибір додаткових аксесуарів, виконаних в тому ж дизайні. Стильний і елегантний зовнішній вигляд підкреслюється також практично нульовим радіусом заокруглення кутів. Відвідна арматура InFino® витончено інтегрована і проста в догляді. Може бути укомплектована клапаном-автоматом.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ZEROX 400-U Durinox (521558)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нержавіюча сталь Durinox |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нержавіюча сталь Durinox |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чаші з нульовим радіусом закруленій з характерним прямолінійним дизайном Однорідна матова поверхня мийки приємна на дотик Висока стійкість до подряпин Прихований перелив C-overflow® в матеріалі Durinox® Отводная арматура InFino® витончено інтегрована і проста в догляді Широкі можливості комбінування з додатковими аксесуарами |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з переливом корзинчатий вентиль 3 ½" набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 44 см |
| Ширина мийки: | 44 см |
| Глибина чаші: | 17,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

