Варильна поверхня Bosch PCH6A5B90R
Варильна поверхня Bosch PCH6A5B90R
-
21 099 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Serie | 6 Газова панель Bosch PCH6A5B90R шириною 60 см з нержавіючої сталі з технологією FlameSelect: ідеальні кулінарні результати завдяки дев'яти точним ступеням потужності полум'я.
- Функція FlameSelect: для точного регулювання вогню на 9 різних ступенів
- Цілісна чавунна решітка: для високої міцності і стійкості посуду
- Поворотні перемикачі: для ергономічного управління
- Низькопрофільна варильна поверхня з нержавіючої сталі — легке і швидке очищення
Елегантний дизайн з нержавіючої сталі
Газова варильна поверхня з нержавіючої сталі: висока якість і відмінний дизайн, щоб ви сповна насолоджувалися приготуванням улюблених страв.
Чавунні решітки
Збалансована чавунна решітка допомагає вам готувати як шеф не думая про важку очистку, а також забезпечує зручність готування з усіма видами посуду.
Автоматичне електрозапалювання
Розпал іскрою дозволяє значно полегшити включення конфорки. Один поворот перемикача — і вогонь виникає миттєво.
Конфорка Wok
Любите екзотичні страви? Приготуйте їх з легкістю на конфорці Wok: висока потужність до 3,3 кВт дозволить Вам готувати дійсно особливі страви.
Точне регулювання рівня вогню на газі
Перестаньте регулювати рівень вогню на око і забудьте про випадки молока, яке втікло або викіпевшего супу. Точне 9-рівневе регулювання FlameSelect дозволить вам оптимально підібрати температуру для будь-якої страви. На першому рівні ви зможете дбайливо гасити продукти, а на 9 швидко закип'ятити воду або підсмажити стейк. Точне регулювання вогню всього одним рухом руки.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | Serie | 6 |
| Тип: | газова |
| Тип нагрівальних елементів: | газові |
| Кількість конфорок: | 4 |
| WOK-конфорка: | є |
| Максимальна потужність: | 8 кВт |
| Матеріал поверхні: | нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток: | чавун |
| Оформлення країв: | без рамки |
| Тип вбудовування: | зверху |
| Тип керування: | механічне |
| Розташування панелі керування: | фронтальне, по центру |
| Автоматичне електрозапалювання: | є |
| Захисна система «Газ-контроль»: | є |
| Дисплей: | немає |
| Таймер: | немає |
| Автоматичне керування роботою витяжки: | немає |
| Додаткові функції: | Точне керування потужністю полум'я FlameSelect: 9 рівнів |
| Потужність та діаметр конфорок: |
Ліва дальня конфорка: 1,75 кВт Ліва ближня конфорка: 1,75 кВт Права дальня конфорка: 3,5 кВт Права ближня конфорка: 1 кВт |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ): | 56х48-49 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 5,3х58,2х52 см |
| Вага: | 12 кг |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Гарантія: | 24 місяця офіційної гарантії від виробника |

