Елегантна газова панель Electrolux KGV7539IK «Газ на склі» має унікальний широким функціонал та чудовим дизайном. П'ять конфорок дозволяють готувати відразу кілька страв, а незвичайна форма чавунних решіток вигідно відрізняє дану модель. Центральна надпотужна WOK-конфорка з декількома розсікачами полум'я відмінно підійде для приготування страв азіатської кухні в посуді типу WOK.
Сенсорне керування є головною особливістю цієї моделі. Активація конфорки і вибір потужності полум'я здійснюється легким дотиком. Кожна зона нагріву оснащена індикацією залишкового тепла, інформує про високу температуру чавунних власників.
Функція таймера нагадає вам про необхідність змінити рівень нагріву або відключити конфорку по закінченню заданого часу. При натисканні кнопки паузи активне полум'я буде зменшено до мінімуму, а при повторному натисканні всі процеси відновляться. Функція «Захист від дітей» допоможе запобігти небажаному включенню приладу маленькими дітьми.
Ще однією перевагою даної моделі є унікальна технологія бездротового керування роботою витяжки Hob2Hood в залежності від інтенсивності процесу приготування. Варильна панель самостійно включить вентилятор витяжки та освітлення робочої зони, а також підбере оптимальну швидкість всмоктування.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип: | газова |
| Тип нагрівальних елементів: | газові |
| Кількість конфорок: | 5 |
| WOK-конфорка: | є |
| Максимальна потужність: | 10,2 кВт |
| Матеріал поверхні: | загартоване скло |
| Матеріал решіток: | чавун |
| Оформлення країв: | без рамки |
| Тип вбудовування: | зверху/врівень |
| Тип керування: | сенсорне |
| Розташування панелі керування: | фронтальне, по центру |
| Автоматичне електрозапалювання: | є |
| Захисна система «Газ-контроль»: | є |
| Дисплей: | є |
| Таймер: | є |
| Автоматичне керування роботою витяжки: | є |
| Додаткові функції: |
Підсвічування панелі управління Індикатор залишкового тепла Функція Stop & Go Захист від дітей Акустичний сигнал |
| Потужність та діаметр конфорок: |
Ліва дальня конфорка: 1,9 кВт / Ø 7 см Ліва ближня конфорка: 1,9 кВт / Ø 8 см Центральна конфорка: 3,5 кВт / Ø 12,2 см Права дальня конфорка: 1,9 кВт / Ø 10 см Права ближня конфорка: 1 кВт / Ø 7 см |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ): | 72х49 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 5,2х75х51 см |
| Вага: | 20,4 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари

