Витяжка Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/90
Витяжка Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/90
-
8 699 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Стильна телескопічна витяжка Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/90 має високу продуктивність і може працювати в режимах відведення та рециркуляції повітря. Залежно від ступеня випарів доступни три швидкості швидкості всмоктування, вибір яких здійснюється за допомогою прихованої кнопкової панелі управління. Завдяки пристрою телескопічного корпусу приладу витяжка є досить компактною і легко впишеться практично в будь-який інтер'єр, так як не приваблює на себе зайвої уваги. Також розширена зона всмоктування дозволяє ефективніше вловлювати випаровування при готуванні, а світлодіодне освітлення забезпечує додатковий комфорт за робочою зоною.
Корпус витяжки виконаний з нержавіючої сталі і декорований чорною скляною панеллю. У комплекті з пристроєм є алюмінієвий жировий фільтр грубої очистки, який затримує частинки жиру і захищає витяжку від забруднень і зниження продуктивності з часом. При неможливості організації виведення повітря з приміщення, необхідно додатково придбати вугільний фільтр тонкого очищення, тоді витяжка може працювати в режимі рециркуляції, повертаючи очищене повітря назад на кухню.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип монтажу: | вбудована в шафу |
| Тип корпусу: | телескопічна |
| Максимальна продуктивність: | 750 м³/год |
| Режими роботи: | відведення/рециркуляція |
| Управління: | механічне |
| Елементи управління: | кнопки |
| Дистанційне управління: | немає |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Інтенсивний режим: | немає |
| Керування за допомогою варильної панелі: | немає |
| Потужність підключення: | 206 Вт |
| Рівень шуму: | 62 дБ |
| Тип освітлення: | світлодіодні лампи, 2 х 3 Вт |
| Датчик пари: | немає |
| Периметральне всмоктування: | ні |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь, чорне скло |
| Діаметр воздуховоду: | 120 мм |
| Жировий фільтр: | алюмінієвий касетний |
| Вугільний фільтр: | під замовлення |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Фільтр підходить для миття в посудомийній машині Клас енергоспоживання: Е Відстань до електричної варильної поверхні 50 см Відстань до газової варильної поверхні 65 см |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 18 см |
| Ширина: | 89,8 см |
| Глибина: | 28 см |
| Вага: | дані відсутні |
| Колір: | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

