Подрібнювач відходів InSinkErator Model Evolution 200
Діспоузер InSinkErator Model Evolution 200 являє собою прилад, що встановлюється в кухонну мийку замість штатного сифона і приєднується через зливний (випуск) отвір до системи каналізації. Подрібнювач для великих домашніх господарств та кулінарних ентузіастів. Найбільш функціональна, найтихіша і разом з тим найпотужніша модель з лінійки діспоузеров InSinkErator.
Кухонний подрібнювач InSinkErator Model Evolution 200 призначений для переробки виключно харчових відходів:
- овочі: будь-які, присутні у вітчизняній кухні
- горіхи, яєчну шкаралупу
- м'ясо, рибу і морепродукти (окрім панцирів молюсків), в т.ч. креветки
- рибні, курячі, свинячі і яловичі кістки невеликих розмірів
- фрукти, в т.ч. з кісточками
- макарони, спагетті, рис, креветки та багато іншого, навіть паперові серветки
Рекомендуємо подрібнювати невеликі жорсткі предмети: маленькі кістки, невеликі кісточки фруктів для кращого очищення подрібнювальної камери, а також цитрусові, кавунові кірки (порізати), кавові відходи, виноград.
Відмінність від інших моделей:
- Працює на 60% тихіше, ніж стандартна модель
- 3-х рівнева система MultiGrind Plus ™ з прискорювачем тяги вбудованим процесором управління
- Jam-Sensor Circuit ™ запатентована система, автоматично збільшує крутний момент двигуна на 500% при підклинюванні залишками їжі
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Об'єм камери подрібнення: | 1180 мл |
| Матеріал камери подрібнення: | нержавіюча сталь |
| Кількість стадій подрібнення: | 3 |
| Потужність двигуна: | 0,75 к. с. |
| Швидкість обертання диска: | 1425 об/хв |
| Вбудований пневмовимикач: | є |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Преміум дизайн корпусу Безшумна технологія Evolution Технологія зменшення шуму: дуже тиха робота Багаторівнева система подрібнення Підсилювач потужності для подрібнення складніших продуктів Система автореверсу Пробка зливного отвору раковини: фільтруюча сітка з нержавіючої сталі Протимікробна, знімна фільтруюча сітка Управління роботою з використанням кришки для порційного подачі Високомоментний індукційний двигун Dura-Drive™ Деталі подрібнювача та подрібнювальна камера з нержавіючої сталі Система Quick Lock® для швидкого та простого монтажу Захист від перевантажень |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 34,4 см |
| Діаметр: | 23,4 см |
| Вага: | 11,6 кг |
| Колір: | сірий |
| Країна виробник: | США |
| Гарантія: | 6 років офіційної гарантії від виробника |

