Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE / MUZ-FH35VE
Код товару: 3583-01
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE / MUZ-FH35VE
Код товару: 3583-01
В наявності
В наявності
-
78 122 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE / MUZ-FH35VE розрахований на встановлення у приміщенні площею до 25 м². Інверторна технологія кондиціювання заощаджує електроенергію до 30% на відміну від звичайних, заданий робочий режим досягається набагато швидше і точно підтримує встановлену температуру, а шум від роботи системи значно нижчий.
Інвертор регулює частоту обертання компресора за рахунок зміни амплітуди та частоти напруги, що додається до його електродвигуна. Двигуни постійного струму зменшують енергоспоживання вентиляторів внутрішнього та зовнішнього блоку. Ротор такого електродвигуна має зовнішній постійний магніт, який розташований на поверхні ротора. Такі двигуни мають більш високий момент, що крутить, на низьких оборотах, що дає можливість зменшити швидкість обертання вентиляторів і знизити рівень шуму.
Система працює на фреоні R410A, також можливе встановлення на старі фреонові труби після хладагента R-22 без промивання фреонопроводів. Вбудований 3D датчик датчик визначає температуру у всіх точках кімнати. Постійно скануючи температуру поверхонь у певній вибраній зоні визначає область в якій температура значно відрізняється від заданих параметрів. Завдяки унікальному режиму гойдання заслінок рівномірно розподіляє повітряний потік по всій кімнаті. Особливий режим, завдяки вбудованим датчикам, розпізнає рухи та спрямовує потік повітря на людину або від неї. Система очищення повітря Plasma Quad бореться з вірусами, пилом та алергенами у повітрі приміщення. Найдрібніші частинки срібла, вбудовані в унікальну вставку, що фільтрує, в основі фільтра виконують бактерицидну обробку повітря. Автоматична заслінка закриває отвори для подачі повітря автоматично, при вимкненні кондиціонера.Режим автозміни автоматично перемикає систему з охолодження на обігрів або навпаки залежно від температури на вулиці. Функція Авторестарт автоматично включає попередній режим кондиціонера після відновлення подачі електроенергії. Режим економії електроенергії "Econo Cool" знижує споживання електроенергії до 20% шляхом плавного підвищення встановленої температури на 2 градуси. Особливий алгоритм роботи жалюзі подає повітря то вертикально вниз, то горизонтально, щоб повітряний потік циркулював рівномірно по всьому приміщенню і людина не помітила підвищення температури. Режим "I save" може зберегти 2 набори налаштувань: цільова температура, а також швидкість вентилятора та напрямок повітряного потоку. Цю функцію зручно використовувати для швидкого переведення системи в попередньо налаштований економічний режим, а також для збереження настройок, що часто використовуються. Таймер можна запрограмувати на тиждень вперед, а також він може виконувати 4 задані дії на день, наприклад, увімкнення/вимкнення, зміна температури. Зручна самодіагностика. На пульті управління відображається відповідний код, який сигналізує про несправність системи, з можливістю перегляду архіву несправностей. Кондиціонером можна керувати зі смартфона або планшета через спеціальний додаток, завдяки вбудованому Wi-Fi модулю. Для зручного монтажу передбачені фланцеві з'єднання, завдяки яким не потрібне паяння фреонопроводів.Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE / MUZ-FH35VE
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип системи: | спліт-система |
| Площа обслуговування: | 35 м² |
| Тип компресора: | інверторний |
| Продуктивність (холод): | 3,5 кВт |
| Продуктивність (тепло): | 4,0 кВт |
| Споживана потужність (охолодження/обігрів): | 0,82/0,8 кВт |
| Температура зовнішнього повітря (охолодження/обігрів): | від -10 до +46 °C / від -15 до +24 °C |
| Режими роботи: |
Автоматичний режим Вентиляція Нічний Обігрів Охолодження Осушення повітря Турборежим |
| ВНУТРІШНІЙ БЛОК | |
| Тип установки: | настінний |
| Колір внутрішнього блоку: | білий |
| Рівень шуму: | 21/24/29/36/42 дБ |
| Wi-Fi модуль: | є |
| Пульт керування: | є |
| Дисплей: | немає |
| Розміри внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30,5х92,5х23,4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13,5 кг |
| ЗОВНІШНІЙ БЛОК | |
| Максимальний рівень шуму: | 61 дБ |
| Діаметр труб (рідинна/газова): | 6,35/9,52 мм |
| Довжина траси/перепад висот: | 20/12 м |
| Тип фреону: | R410A |
| Розміри зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х80х28,5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | дані відсутні |
| ДОДАТКОВИЙ ФУНКЦІОНАЛ: |
Plasma Quad з дезодорирующим фільтром Фільтр з іонами срібла 3D-датчик температури на внутрішньому блоці Датчик руху Режим Econo Cool Режим I-Save Тижневий таймер планування Авторестарт Охолодження при низьких температурах Керування через інтернет Самодіагностика Архів несправностей |
| Країна виробник: | Таїланд |
| Гарантія: | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |

