Кріплення для телевізора Vogels MA3010
Кріплення для телевізора Vogels MA3010
-
1 599 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200 Для телевізорів з розміром екрану до 55 дюймів (140 см)
Настінний кронштейн МА3010 - надійне рішення для телевізорів більшого розміру, від 32 до 55 дюймів (від 82 до 140 см). Цей міцний кронштейн витримує телевізори вагою до 40 кг.
Похилі настінні кронштейни дозволяють знайти зручне положення для перегляду
За допомогою похилого настінного кронштейна серії М телевізор можна повісити високо на стіні, там, де він не буде нікому заважати, а ви зможете дивитися програми, зручно розташувавшись перед екраном. Похилий настінний кронштейн також ідеальний, коли потрібно позбутися від віддзеркалень і відблисків. Нахиліть (до 10 °), щоб позбутися від відблисків.
Серія М: безпека перш за все і за розумною ціною
Якщо вам потрібно міцне, надійне і доступне за ціною рішення для безпечного монтажу телевізора на стіні - вибирайте саме кронштейни Vogel's серії М. Міцні матеріали і нескладна конструкція - саме те, що потрібно. Серія М Vogel's: безпека перш за все і за розумною ціною.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип: | настінне кріплення |
| Вид кріплення: | похиле |
| Максимальний стандарт VESA: | 400х400 |
| Мінімальна діагональ: | 32" |
| Максимальна діагональ: | 55" |
| Максимальне навантаження: | 40 кг |
| Мінімальна дистанція від стіни: | 35 мм |
| Максимальна дистанція від стіни: | 35 мм |
| Нахил: | до 10° |
| Поворот: | немає |
| Положення отворів (VESA): | - |
| Комплектація: | - |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

