Кріплення для телевізора Vogels MA 3040
Кріплення для телевізора Vogels MA 3040
-
4 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200 Настінний кронштейн Vogels МА 3040 для телевізорів до 55 дюймів (140 см)
Настінний кронштейн МА3040 — надійне рішення для телевізорів більшого розміру від 32 до 55 дюймів (від 82 до 140 см). Цей міцний кронштейн витримує телевізори вагою 25 кг.
Універсальні настінні кронштейни, що повертаються на кут до 180°
Настінні кронштейни серії М, що повертаються на кут до 180°, дозволяють дивитися телевізор із будь-якої точки кімнати. Ви зможете знайти чудовий кут огляду, висунувши свій телевізор і розгорнувши його, навіть якщо він встановлений у шафі.
Серія М: міцні та прості рішення для настінного монтажу
Захистіть свій телевізор, надійно закріпивши його на стіні за допомогою кріплень для телевізора Vogel's серії М. У настінних кронштейнів цієї серії міцна, якісна та надійна конструкція, тому вони захистять ваш телевізор від випадкових пошкоджень. Серія М Vogel's: безпека насамперед та за розумною ціною.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип: | настінне кріплення |
| Вид кріплення: | похило-поворотне |
| Максимальний стандарт VESA: | 400х400 |
| Мінімальна діагональ: | 32" |
| Максимальна діагональ: | 55" |
| Максимальне навантаження: | 25 кг |
| Мінімальна дистанція від стіни: | 86 мм |
| Максимальна дистанція від стіни: | 396 мм |
| Нахил: | до 10° |
| Поворот: | до 180° |
| Кількість точок повороту: | 3 |
| Положення отворів (VESA): |
100 x 100 мм 100 x 200 мм 200 x 100 мм 200 x 200 мм 200 x 300 мм 300 x 200 мм 300 x 300 мм 400 x 200 мм 400 x 300 мм 400 x 400 мм |
| Комплектація: |
Кронштейн для телевізора Комплект для монтажу телевізора Інструкції з монтажу Комплект для настінного монтажу |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

