Кухонна мийка Blanco DALAGO 5 (518529) кава
Код товару: 4364-01
Blanco DALAGO 5 — кухонна мийка з однією чашею, виготовлена з унікального матеріалу SILGRANIT® PuraDur®. Дана модель стане чудовим рішенням для невеликої кухні, так як при малій площі має глибину 19 см, що робить її досить місткою і запобігає надмірному розбризкуванню води на стільницю. На широкому майданчику достатньо місця для розміщення змішувача та інших кухонного приладдя. Матеріал, з якого виготовлена мийка, є неймовірно стійким до механічних і хімічних впливів. Він витримує температуру до 280°, не залишає слідів від подряпин і побутових кислот, а також має антибактеріальні властивості. Широка палітра кольорів дозволяє вибрати саме ту мийку, яка гармонійно впишеться в інтер'єр і прикрасить Вашу кухню. Мийка Blanco DALAGO 5 може бути доукомплектована аксесуарами, що розширюють функціонал виробу та підвищують комфорт, а також змішувачем з елементами SILGRANIT® того ж кольору.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco DALAGO 5 (518529) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 50 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Прямолінійний дизайн - максимальна місткість чаші Містка чаша - максимальний комфорт навіть на невеликій кухні Просторий майданчик під змішувач дозволяє розташувати додаткові аксесуари і кухонне приладдя Сучасний лаконічний дизайн Чудово підходить для установки під стільницю завдяки малим радіусів закруглення |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 51,5 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

