Кухонна мийка Blanco SUBLINE 340/160-F (523573) кава
Код товару: 4906-01
Мийки Blanco виготовлені з нового унікального матеріалу — SILGRANIT™ PuraDur™ II. Матеріал містить брудо- і водовідштовхувальні компоненти — наліт від води не залишається на поверхні і мийку завжди легко чистити. Підтримувати чистоту в мийці не складає труднощів — просто протріть Вашу мийку вологою губкою. Ці властивості зберігаються протягом усього періоду користування мийкою.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 340/160-F (523573) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врівень зі стільницею |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Легкий монтаж з новою концепцією установки Елегантний дизайн мийок Максимальна місткість чаш створює оптимальну ергономіку робочого процесу на кухні Ідеальне робоче місце доповнюється обробною дошкою і коландером з нержавіючої сталі |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура InFino® з двома корзинчатими вентилями 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 42,7 см |
| Ширина мийки: | 55,2 см |
| Глибина чаші: | 19 / 13 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

