Кухонна мийка Blanco SUPRA 340-U (518199)
Код товару: 5024-01
Кухонна мийка Blanco SUPRA 340-U (518199)
Код товару: 5024-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
7 850 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Мийка Supra 340-U для монтажу під стільницю надає широкі можливості для функціональних і практичних рішень по організації робочої зони. Завдяки безшовної установці робочий простір збільшується і використовується найбільш оптимально. Миття легко підтримувати в ідеальній чистоті. Можна вибрати додаткові чаші і аксесуари, проявивши індивідуальність в плануванні кухонного простору і створивши функціональне робоче місце на кухні. Монтаж виконується без додаткових зусиль.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco SUPRA 340-U (518199)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 40 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь полірована |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь полірована |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Широка серія чаш для нескінченного набору комбінацій Ексклюзивні варіанти поєднання основної та додаткової чаш, піддону і аксесуарів Оптимальне розташування зливу і переливу Зручність установки завдяки плоскому канту |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ " набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 43 см |
| Ширина мийки: | 37 см |
| Глибина чаші: | 17,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

