Подрібнювач відходів InSinkErator Model 46-2
Подрібнювач відходів InSinkErator Model 46-2
-
9 299 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Використання діспоузерів — це зручний та екологічний спосіб утилізації харчових відходів. Одним натисканням кнопки можна швидко і гігієнічно видалити всі харчові відходи. Тепер не потрібно зберігати їх в сміттєвому відрі — джерелі неприємних запахів, бактерій і комах. Діспоузери InSinkErator не тільки прості й зручні у використанні, вони є сучасним і екологічно безпечним вирішенням проблеми утилізації відходів, яка стає все більш актуальною.
Діспоузери InSinkErator легко встановлюються під мийкою та швидко переробляють харчові відходи до найдрібніших частинок, які автоматично відправляються в каналізацію або септичну систему. У діспоузері InSinkErator Model 46-2 відсутні ріжучі елементи, тому якщо у Ви упустили металевий предмет — з подрібнювачем нічого не трапиться.
Діспоузер Model 46-2 відрізняє:
- Безшумне функціонування (рівень шуму знижений до 40% в порівнянні зі стандартним діспоузером)
- Здатність подрібнювати всі види харчових відходів (кістки м'яса, кістки риби, продукти, які містять волокна, картопляну шкірку, яєчну шкаралупу)
Здатний перемелювати наступні харчові відходи або продукти:
- овочі: будь-які, присутні у вітчизняній кухні
- горіхи, яєчну шкаралупу, м'ясо
- рибу і морепродукти в т.ч. креветки, рибні, курячі, свинячі і яловичі кістки невеликих розмірів
- фрукти в т.ч. і з кісточками
- макарони, спагетті, рис, гречку тощо
Встановивши даний діспоузер, користувач може не сумніватися в тому, що його кухня відповідає найсучаснішим стандартам.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Об'єм камери подрібнення: | 980 мл |
| Матеріал камери подрібнення: | нержавіюча сталь |
| Кількість стадій подрібнення: | 1 |
| Потужність двигуна: | 0,55 к. с. |
| Швидкість обертання диска: | 925 об/хв |
| Вбудований пневмовимикач: | є |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Компактний дизайн корпусу Технологія зменшення шуму: базовий захист від шуму Пробка зливного отвору раковини: пластикова Постійна фільтруюча сітка Високомоментний індукційний двигун Dura-Drive™ Деталі подрібнювача та подрібнювальна камера з нержавіючої сталі Система Quick Lock® для швидкого та простого монтажу Захист від перевантажень |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 31,8 см |
| Діаметр: | 15,9 см |
| Вага: | 7,1 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | США |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

