Подрібнювач відходів InSinkErator Model Evolution 250
-
39 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Ексклюзивна модифікація найтихішої та найпотужнішої моделі подрібнювача харчових відходів Evolution 250 є унікальною, завдяки чорній палітрі корпусу, новій формі камери подрібнення і хромованої брендованій кришці. Наряду з цим, дана модель має безпрецедентний гарантійний термін Insinkerator протягом 8 років та два додаткових варіанти кольору пневмокнопки — хром і шліфована сталь! Evolution 250 – преміум рішення для великих домашніх господарств або кухарів-аматорів.
Кухонний подрібнювач InSinkErator Model Evolution 250 призначений для переробки виключно харчових відходів:
- овочі: будь-які, присутні у вітчизняній кухні
- горіхи, яєчну шкаралупу
- м'ясо, рибу і морепродукти (окрім панцирів молюсків), в т.ч. креветки
- рибні, курячі, свинячі і яловичі кістки невеликих розмірів
- фрукти, в т.ч. з кісточками
- макарони, спагетті, рис, креветки та багато іншого, навіть паперові серветки
Рекомендуємо подрібнювати невеликі жорсткі предмети: маленькі кістки, невеликі кісточки фруктів для кращого очищення подрібнювальної камери, а також цитрусові, кавунові кірки (порізати), кавові відходи, виноград.
Відмінність від інших моделей:
- Працює на 60% тихіше, ніж стандартна модель
- 3-х рівнева система подрібнення MultiGrind Plus™ з прискорювачем тяги вбудованим процесором управління
- Jam-Sensor Circuit™ запатентована система, автоматично збільшує крутний момент двигуна на 500% при підклинюванні залишками їжі
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Об'єм камери подрібнення: | 1180 мл |
| Матеріал камери подрібнення: | нержавіюча сталь |
| Кількість стадій подрібнення: | 3 |
| Потужність двигуна: | 0,75 к. с. |
| Швидкість обертання диска: | 1425 об/хв |
| Вбудований пневмовимикач: | є |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Оновлений дизайн корпусу Хромована брендована кришка Безшумна технологія Evolution Технологія зменшення шуму: дуже тиха робота Багаторівнева система подрібнення Підсилювач потужності для подрібнення складніших продуктів Система автореверсу Пробка зливного отвору раковини: фільтруюча сітка з нержавіючої сталі Протимікробна, знімна фільтруюча сітка Управління роботою з використанням кришки для порційного подачі Високомоментний індукційний двигун Dura-Drive™ Деталі подрібнювача та подрібнювальна камера з нержавіючої сталі Система Quick Lock® для швидкого та простого монтажу Розширена гарантія на деталі та збірку Захист від перевантажень |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 34,4 см |
| Діаметр: | 23,4 см |
| Вага: | 11,6 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | США |
| Гарантія: | 8 років офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Переглянуті товари




